Menu

Rikthehet fuqishëm Kimberley

Kimberley Garner iu është rikthyer punës duke shfaqur më të mirën e saj.

45294CAD00000578-4961976-image-a-24_1507538439776

Për herë të fundit ajo është parë duke shijuar pushimet në Ibiza por Kimberley Garner iu është rikthyer punës duke shfaqur më të mirën e saj ndërsa pozonte për markën e saj të fundit të veshjeve.

 Ish ylli i ‘Made in Chelsea’  shfaqi fizikun e saj të tonifikuar në bredetin e ishullit Balearic.

E veshur me bikini të zeza 27-vjeçarja bjonde zbluoi belin e saj të hollë dhe dukej mahnitëse.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*