Menu

Real Madrid, Ronaldo dhe Carvajal kthehen në stërvitjtje

Zidane’it i është kthyer tërë skuadra në stërvitje këtë javë.

cervaja

Zidane’it i është kthyer tërë skuadra në stërvitje këtë javë.

Real Madrid e ka kompletuar skuadrën për herë të parë në stërvitje këtë javë para se të luaj kundër Villarreal në Estadio de la Ceramica të shtunën.

Në mesin e atyre që janë kthyer janë edhe Cristiano Ronaldo dhe Dani Carvajal që kanë stërvitur me shokët e skuadrës, e cila gjë do të të thotë s Zidane mund ta merr skuadrën me vete për ndeshjen e fundit në La Liga.

Kjo do të thotë që dyshja e rrezikshme do të jetë gati për finalen e Ligës së Kampionëve në Kiev më 26 maj kundër Liverpoolit.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*