Menu

Ratajkowski e ekzagjeron

Emily Ratajkowski e ekzagjeron me videoklipin sensual.

emily

Një video në rrjetin social “Instagram” mjafton për të ndezur së tepërmi atmosferën.

Jemi në prag të verës, e të tilla foto e video nga personat më të famshëm të botës së modelingut do të pushtojnë rrjetet sociale dhe kopertinat e revistave prestigjioze.

Por, kësaj here, Emily Ratajkowski nuk ka nënshkruar ndonjë kontratë publicitare.

Thjesht ka preferuar të “çmendë” disi fansat e saj në rrjet, me një videoklip që nxjerr në pah të gjithë sensualitetin e saj “të egër”.

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*