Menu

Rashford i shënon dy gola Livepool’it

Manchester United po fiton 2-0 kundër Liverpoolit në “Old Trafford”.

rash_1520686695-2202841

Manchester Unitedi ka shënuar edhe golin e dytë dhe po fiton 2-0 kundër ekipit të Jurgen Klopp në ndeshjen që po zhvillohet në “Old Trafford”.

Për 2-0 realizoi  sërish sulmuesi i ri, Marcus Rashford, në minutën e 24’, duke i treguar Jose Mourinhos se ka qenë i padrejtë ndaj tij në vitin 2018 ku është aktivizuar shumë pak. /Gazeta Express/

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*