Menu

Takohen Haradinaj, Veseli, Limaj e Rugova

Ukë Rugova nuk është pjesë e politikës në Kosovë tash e një kohë, por motra e tij, Teuta Rugova është deputete e LDK-së.

uka me krim

Ramush Haradinaj, Kadri Veseli e Fatmir Limaj janë takuar në një restorant në kryeqytet me Ukë Rugovën, djalin e presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova.

Kandidati për kryeministër i PAN-it, lideri i listës së këtij koalicioni në zgjedhjet e fundit dhe partneri i tyre nuk kanë lëshuar sqarime për media për këtë takim.

Ukë Rugova nuk është pjesë e politikës në Kosovë tash e një kohë, por motra e tij, Teuta Rugova është deputete e LDK-së.

Haradinaj ka kërkuar mbështetjen e saj për formimin e qeverisë – duke e arsyetuar këtë kërkesë edhe në bashkëpunimin e mirë që ka pasur me babin e saj.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*