Menu

Ramiz Lladrovci kujton puthjen e parë

Kandidati për kryetar komune nga radhët e PDK-së në Drenas, Ramiz Lladrovci ishte i ftuar i radhës në emisionin n’KosovëShow.

Ramiz Lladrovci

Kandidati për kryetar komune nga radhët e PDK-së në Drenas, Ramiz Lladrovci ishte i ftuar i radhës në emisionin n’KosovëShow.

Lladrovci në emisionin në fjalë foli rreth politikës e jetës private. Ai diskutoi për peshkun e artë, ligjin si llastiku e deri tek projektet komunale dhe rikandidaturën e tij për të parin e Drenasit.

Ramiz Lladrovci si asnjëherë më parë zbuloi se kur ishte i ri ka qenë një mashkull ‘problematik’. Ai ka treguar gjithashtu nëse i kujtohet puthja e parë.

Për këto dhe detaje të tjera ndiqeni emisionin e plotë.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*