Menu

Publikohet fotografi e Dua Lipës, para se të bëhej e famshme (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa sot është njëri ndër emrat më të komentuar në botë.

Dua Lipa tërheq vëmendjen, zhvishet në makinë

Këngëtarja Dua Lipa sot është njëri ndër emrat më të komentuar në botë.

Ajo, ndonëse e re në moshë ka arritur që për një periudhë të shkurtër kohore të mbledh rreth vetes një numër të madh fansash të cilët e duan dhe e përkrahin maksimalisht, shkruan lajmi.net

E sot kur janë bërë vite që Dua është në skenë, sukseset e saj sa vijnë e rriten. E për këtë fakt nuk e ka lënë asnjëherë pa i falënderuar familjen, shoqërinë dhe ndjekësit e shumtë që e përcjellin në karrierë e edhe në rrjete sociale.

Dua në Instagram ka një numër të madh ndjekësish të cilët sapo i ka njoftuar me Dua-n e vogël, me një foto të realizuar kur ajo ende nuk ishte bërë e famshme.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*