Menu

Pse iu ra të fikët policëve mbretërorë kur Justin Trudeau po mbante fjalim? (VIDEO)

Kryeministrin e Kanadasë e keni parë ndërsa dhe ka vallëzuar e gjëra të tjera, por e vështirë për ta besuar pasi atij i ndodhi edhe dicka tjetër!

4A0C209B00000578-5483783-image-a-70_1520630213811

Ndërsa ai po mbante një fjalim gjatë një ceremonie ku dhe bëri emërimin e një komisionareje të re si gruaja e parë në këtë post, dy policëve mbretërorë kanadezë, iu ra të fikët, njofton Klan Kosova.

Rreshteri me RCMP, major Tammy Patterson pas ceremonisë tha se ishte shumë e zakonshme që anëtarët e policisë mbretërore kanadeze të ligështoheshin në paradë pasi sipas tij ata qëndrojnë gjatë në këmbë dhe qarkullimi i gjakut u pamundësohet në mënyrë të rregullt.

Sipas Daily Mail ceremonia zgjati 45 minuta, megjithatë Kryeministri kanadez Justin Trudeau nuk bëri ndonjë reagim apo deklarim të mëtejm rreth këtij rasti.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*