Menu

Portieri bën pritjen e vitit, Scolari, lojtarët dhe tifozët mbesin të befasuar

Pas mesnate janë luajtur ndeshjet e Copa Libertadores, e cila njësoj si UEFA Champions League zhvillohet në mesjavë.

dkdk-650x358

Pas mesnate janë luajtur ndeshjet e Copa Libertadores, e cila njësoj si UEFA Champions League zhvillohet në mesjavë.

Tashmë kompeticioni është në fazën e grupeve dhe në ndeshjen midis Palmeiras dhe kolumbianëve të Zhunior ka ndodhur një episod i pabesueshëm.

Në minutën e 80-të, brazilianët kanë dalë në një kundërsulm të shpejtë, me Gustavon dhe Vivian që ishin të vetëm me portierin kundërshtar.

Gustavo pasoi për shokun e skuadrës dhe ky i fundit u ndal në mënyrë të pabesueshme nga portieri Viera.

Një çmenduri e vërtetë se si mundi të ndalte atë top.

Gjithsesi, pavarësisht paraqitjes së mirë të portierit, Zhunior u mposht me shifrat 3-0 nga Palmeiras.

Embedded video

Everton Duarte@everton__duarte

Absurda defesa do goleiro Sebastian Viera do Júnior Barranquilla. +18

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*