Menu

POLITIKE

Burri i Albulenës thotë se krahu i Molliqajt dhe Donika Kadaj u blenë nga Devollët

Aktivisti i Vetëvendosjes, Alban Krasniqi, që është bashkëshorti i deputetes Albulena Haxhiu, thotë se krahu i Molliqajt bashkë me Donika Kadaj – Bujupin janë blerë nga biznesmenët Devolli. Sipas Krasniqit, ata u gëzuan që kaloi Demarkacioni e edhe dolën të festojnë

albulana haxhiu

TE TJERA

Me Shume Ne politiko