Menu

‘Plas’ sherri në avionin e Lazios, ja çfarë bën Igli Tare

Barazimi i papritur i Lazios përballë Cagliari, ka dëshpëruar keq tifozët kryeqytetas të cilët kanë shpërthyer me akuza ndal lojtarëve.

igli tare

Barazimi i papritur i Lazios përballë Cagliari, ka dëshpëruar keq tifozët kryeqytetas të cilët kanë shpërthyer me akuza ndal lojtarëve.

Nga zhgënjimi i tepërt një prej tyre ka fajësuar Nanin i cili nga gjaknxehtësia është kapur me duar me tifozin.

Menjëherë ka ndërhyrë Igli Tare i cili ka neutralizuar sherrin dhe ka qetësuar situatën.

Në zbritje, në aeroport, tifozi është ndaluar nga policia dhe ka zbritur i fundit nga avioni, ndërsa skuadra e Lacios është ngjitur në autobus dhe i është drejtuar qendrës stërvitore.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*