Menu

Për çfarë i përdor djali i Cristianos Topat e Artë të babait?

Cristiano Ronaldo është protagonist bashkë me të birin në një reklamë televizive në Portugali.


Në këtë spot mund të shihet se si i përdor Cristiano Ronaldo Jr. Topat e Artë që ka fituar në karrierë babai i tij.

Sulmuesi i Realit të Madridit ka fituar 4 herë çmimin më të rëndësishëm individual në futboll dhe është rrugës për një tjetër trofe, që do të ishte i pesti Top i Artë, aq sa ka fituar edhe Leo Messi.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*