Menu

“Pasha jetën” arrin këtë shifër klikimesh

Dyshja Majk dhe Capital T kanë bashkuar forcat për një duet të ri pas shumë kohësh.

majk2

Dyshja Majk dhe Capital T kanë bashkuar forcat për një duet të ri pas shumë kohësh.

Bëhet fjalë për projektin “Pasha Jetën”, këngë e cila po pritet shumë mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Projektit ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa sukseset e tij sa vijnë e shtohen secilën ditë.

Ishte Majk ai i cili përmes rrjeteve sociale ka postuar një fotografi në të cilën ka njoftuar se kënga e tyre tashmë ka arritur 6 milionë klikime.

“Asnjoni” titullohet kënga që Capital T dhe Majk, e publikuar pesë vite më parë.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*