Menu

Parashikimi i motit për sot dhe fundjavë

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot i kthjellët me temperaturat që do të sillen në mes 6 e 19 gradë Celsius.

Moti

Sot mbi vendin tonë pritet të mbajë mot i kthjellët me temperaturat që do të sillen në mes 6 e 19 gradë Celsius.

Dita e parë e fundjavës do të ketë vranësira të pjesshme, mirëpo temperaturat do të shënojnë ngritje të lehtë ato do të sillen në mes 7 e 21 gradë Celsius.

E diela  po ashtu do të ketë vranësira të pjesshme, mirëpo ato mund të marrin karakter zhvillimi. Temperaturat do të sillen në mes 9 e 21 gradë Celsius.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*