Menu

Panucci publikon listën për sfidën me Skocinë dhe Uellsin, ja 26 lojtarët

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, ka publikuar listën e futbollistëve që do të grumbullojë për ndeshjen e Ligës së Kombeve me Skocinë dhe për miqësoren me Uellsin,.

panuci

Trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, ka publikuar listën e futbollistëve që do të grumbullojë për ndeshjen e Ligës së Kombeve me Skocinë dhe për miqësoren me Uellsin,.

Kuqezinjtë do të luajnë fillimisht më 17 nëntor në “Loro Boriçi” ndeshjen e fundit të grupit të Ligës së Kombeve me Skocinë, ndërsa 3 ditë më pas në “Elbasan Arena” miqësoren me Uellsin.

Në listën me 26 emra bie në sy prurja e re në kombëtare, ajo e Ardian Ismailit.

Në foton e mëposhtme mund të shihni lojtarët që ka grumbulluar Panucci.s.n.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*