Menu

Pamjet që po thyejnë rrjetin: Gruaja e lind fëmijën në korridorin e spitalit

Këto momente dramatike tregojnë momentin kur një grua lind në korridorin e spitalit.

1

Fotot janë bërë në një spital në Kansas, SHBA.

Nëna e gjashtë fëmijëve, të gjitha vajza, lindi djalin e saj Max në korridor pasi shkoi me vonesë në spital.

Jesica Hogan ishte në shtëpi kur i shpërthyen ujërat.

I shoqi e dërgoi në spital, por me vonesë.

Ajo ndjeu beben që po dilte dhe i thirri të shoqit: “Travis, kape”.

Travis vendosi kokën e bebes në dorën e tij, përpara se të ndërhynte infermierja.

Gjithçka shkoi mirë për familjen.

 5432

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*