Menu

Pamela si vera

Thuajse 30 vite më parë gjeti famën me rolin e C.J. Parker në serialin e famshëm Baywatch dhe që prej asaj kohe, nuk është se ka ndryshuar shumë.

Pamela si vera

Pamela Anderson sfidon vitet dhe në setin e fundit të realizuar tregoi se ajo është si vera, sa më shumë kalojnë vitet, aq më e mirë bëhet.

Aktorja ishte protagoniste e një koleksioni fotografish të Coco de Mer.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*