Menu

Oriola Marashi merr suprizën më të bukur nga një mashkull misterioz(Foto)

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbizit si për jetën private ashtu dhe për fotot e nxehta që publikon, me të cilat shumë meshkuj i ka bërë që të flasin me vete.

oriiola

Oriola Marashi është padyshim një nga modelet më të komentuara të showbizit si për jetën private ashtu dhe për fotot e nxehta që publikon, me të cilat shumë meshkuj i ka bërë që të flasin me vete.

Image

Shumë prej tyre lënë kokën pas saj dhe njëri prej tyre i ka bërë një suprizë që çdo vajzë do ta dëshironte.

Ditën e djeshmë në Instastoryn e saj modelja ka publikuar një video ku tregoi se kishte marrë një buqetë të madhe me trëndafila të kuq të cilët formonin një zemër të madhe.

“Faleminderit kujdo që e dërgoi këtë’ shkruan për buqetën.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*