Menu

Optimisti Pique

Gerard Pique beson se Barcelona ka gjasa të mira për ta përmbysur rezultatin ndaj Juventus.

Gerard Pique

Gerard Pique beson se sido që do të luajë Barcelona të mërkurën mbrëma, në Champions League, ka gjasa të mira për ta përmbysur rezultatin ndaj Juventus.

“Ndërrimi i sistemeve nuk bën shumë diferencë. Ndihemi të rehatshëm, qoftë me tre ose katër mbrojtës. Kjo është e mirë për ne, pasi na jep opsione shtesë kur përballemi me rivalë të ndryshëm”.

“U rikthyem ndaj PSG’së, pavarësisht se ndeshjen e parë humbëm 4:0 dhe besoj se mund ta bëjmë të njëjtën gjë edhe ndaj Juventus”, ka deklaruar Pique.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*