Menu

Nuk e keni parë kurrë më parë, shikoni si këndon Majk tallava (Video)

Majk është njëri ndër reperët më të mirë shqiptar.

majk

Majk është njëri ndër reperët më të mirë shqiptar.

Me zërin dhe këngët e tij ka arritur të mbledh mijëra fansa. Përveç këngëve rep që artisti këndon, ai ka talent edhe në zhanret tjera.

Më poshtë mund ta shihni dhe ta dëgjoni se si këndon Majk tallava.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*