Menu

Nuk do ta besoni sa kanë kushtuar çizmet e Marina Vjollcës

Ajo është një prezantueset më të ëmbla dhe simpatike të showbizz-it shqiptar.

Marina Vjollca

Ajo është një prezantueset më të ëmbla dhe simpatike të showbizz-it shqiptar.

E kemi fjalën për Marina Vjollcën e cila përveçse në ekran është shumë aktive edhe në rrjetet sociale ku i mban fansat të informuar për zhvillimet e fundit që ndodhin në jetën e saj.

Ashtu si e kanë vajzat e showbizz-it edhe Marina bën një jetë lukzose të rrethuar nga emrat e markave më prestigjioze.

Së fundmi, ajo është shfaqur në një fotografi në rrjetin social Instagram, me një palë çizme të zeza, vlera e së cilave është shumë e madhe.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet faqja “What they wearin”, e cila ma anë të një postimi në Instagram ka shkruar se çizmet në fjalë arrijnë kanë një çmim prej 1350 eurosh./InTv

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*