Menu

Një i mitur vret aksidentalisht një person

Raportohet se i dyshuar mashkull K/Shqiptar i mitur, ka marrë fshehurazi një pushkë gjuetie nga familjarët e tij dhe gjersa ishte në një fushë, nga pakujdesia arma ka shkrepur dhe ka goditur viktimën mashkull

arma

Raportohet se i dyshuar mashkull K/Shqiptar i mitur, ka marrë fshehurazi një pushkë gjuetie nga familjarët e tij dhe gjersa ishte në një fushë, nga pakujdesia arma ka shkrepur dhe ka goditur viktimën mashkull K/Shqiptar po ashtu i mitur, thuhet në raportin e policisë.

Ngjarja tragjike, sipas raportit të policisë ka ndodhur në fshatin Grabanicë, komuna e Klinës.

Ekipi mjekësor ka konstatuar se viktima nuk ka shenja jete. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*