Menu

Një engjëll në Shangai

Pritet të jetë qendra e vëmendjes në sfilatën e “Victoria’s Secret” në Shangai, por Stella Maxwell e fitoi vëmendjen ende pa u shfaqur në pasarelë.

s8-2

 

“Engjëlli” ka postuar një foto hoteli ku ajo është akomoduara para sfilatës.

27-vjeçarja është fotografuar me të brendshme, kur duket me të vërtetë e mrekullueshme dhe premton shumë për sfilatën.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*