Menu

Nigeria përmbys Argjentinën, Iwobi shënon het trik

Nigeria ka shënuar fitore në miqësoren ndaj Argjentinës me rezultat 2:4

nigeria_1510683881-6668958.png

Nigeria ka shënuar fitore në miqësoren ndaj Argjentinës me rezultat 2:4

Argjentina pavarësisht se ka qenë duke fituar 2:0, në fund është mposhtur 2:4 në miqësoren ndaj Nigerisë.

Banega dhe Aguero shënuan për 2:0, por mysafirët u përgjigjen me golat e Ihenacho dhe Iwobi het trik.

Në këtë ndeshje nuk ishte i pranishëm ylli i Barcelonës, Leo Messi.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*