Menu

Neymar godet presidentin e Barçës

Neymar i ashpër me presidentin e Barcelona.

neymar-barcelona_thd3l8mxa7o1gxhz3wkayiqz

Neymar ka goditur Josep Maria Bartomeu në Instagram, duke e quajtur presidentin e Barcelona “qesharak”, pas komenteve që ka bërë ai për brazilianin dhe babain e tij.

25 vjecari kompletoi transferimin tek Paris Saint-Germain muajin e shkuar, me gjigantin francez që pagoi 222 milionë euro për shërbimet e tij.

Bartomeu ishte i pakënaqur me mënyrën si Neymar dhe babai i tij e trajtuan krejt procesin duke kritikuar ashpër të dy.

“Mendoj që besimi i dhënë për Neymar dhe babain e tij ishte i gabuar”.

Për këtë Neymar ka reaguar në Instagram, duke e cilësuar si qesharak numrin një të skuadrës spanjoll.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*