Menu

Në dush me Kelly Brook

Sa herë që shkon me pushime, Kelly Brook u tregon fansave trupin e saj me bikini dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe në udhëtimin e fundit, në Marrakesh të Marokut.

brook-lajmi-1

Modelja britanike postoi të shtunën në Instagram disa foto shumë provokuese në dush, e veshur vetëm me një bikini të bardhë.

38-vjeçarja shkroi “Dushi më i mirë i Prillit” në një nga fotot e saj, ku nxjerr në pah “asetet” e lagura.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*