Menu

“Ndihem më mirë kur jam e zhveshur”

Modelja Emily Ratajkowski sërish ka ekspozuar linjat perfekte fizike, gjatë sesionit fotografik të realizuar për markën DKNY.

1.jpgok_

Modelja asnjëherë nuk është frenuar për të nxjerrë në pah format e saj fizike, madje ajo në intervistat e saj është shprehur se ndihet më mirë kur është e zhveshur.

Ndaj dhe foto të tillë të Emily Ratajkowski nuk i surprizojnë fansat e saj.

Modelja 26-vjeçare ka realizuar foto me koleksionin e ri, pranverë 2018.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*