Menu

I kërkuari i Europës

Thomas Muller kërkohet nga gjigantët e Europës

Thomas-Muller1

Skuadra të mëdha europiane duan që ta kenë gjermanin në radhët e tyre, ndërsa e ardhmja e tij vazhdon të mbetet e paqartë.

Arsenal, Chelsea dhe Liverpool kanë treguar interes për të nënshkruar me sulmuesin e Bayern Munich, Thomas Muller.

E ardhmja e gjermanit tek Bayern duket e paqartë nën urdhrat e Carlo Ancelotti, ndërsa vec treshes nga Premierliga, interesim për të ka shprehur edhe Juventus.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*