Menu

Moti sot dhe ditët e ardhshme

Pas një jave acari që solli borë e ngrica, moti mbi Kosovë u përmirësua ditëve të fundit, ndërkohë që sot shënon kulmin e ngritjes së temperaturave.

Moti
Pas një jave acari që solli borë e ngrica, moti mbi Kosovë u përmirësua ditëve të fundit, ndërkohë që sot shënon kulmin e ngritjes së temperaturave.
Siç thonë meteorologët, temperaturat ditën e sotme do të arrijnë në 12 gradë celsius

Madje kjo ‘pranverë’ e parakohshme do të zgjat gjatë gjithë javës, pasi së paku deri ditën e premtën moti parashihet të jetë në intervale të ngjashme.

Të mërkurën e të enjten temperaturat do të qëndrojnë në 11 gradë, ndërkohë që të premten ato prekin sërish 12 gradë celsius.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*