Menu

Moti për sot

Në Kosovë, sot do të jetë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë

moti

Në Kosovë, sot do të jetë mot kryesisht me diell dhe i ngrohtë

Do të fryj një erë e dobët. Temperatura më e ulët do të jetë nga 10 në 15, ajo më e larta e ditës nga 23 në 28 gradë.

Kushtet biometeorologjike do të jenë të përshtatshme për shumicën e pacientëve kronikë.

Disa probleme mund të ndikojnë tek njerëzit që vuajnë nga hipotensioni.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*