Menu

Moti për ditën e sotme

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare.

Moti

Mbi vendin tonë sot pritet të mbajë mot me diell dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 12-13 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 23-25 gradë Celsius.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes e lehtë deri mesatare, njofton Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*