Menu

Modelet e palltove

Vjeshta sapo ka nisur por dëshira jonë për të pasur një pallto të butë e të ngrohtë është në krye të listës. Cilat janë modelet “top” të vjeshtë-dimër 2017/18?

Palltot, modelet që duhet të blini


Trendet e pasarelave flasin qartë: prej disa stinësh modelet e gjata janë rikthyer në modë. Mjaftojnë një palë xhinse, një bluzë e madhe, dhe atlete për ta thyer disi. Sigurisht është edhe varianti “si veshje”, me detaje që bëjnë kontrast.

Nëse preferoni një model mbi gju, guxoni me ngjyrat. E kuqja është përfundimisht zgjedhja e duhur për t’iu larguar anonimatit, ndërsa ngjyrat pastel janë perfekte për ti dhënë pak ëmbëlsi ditëve të ftohta të dimrit. Ndiqni fotogalerinë për të krijuar ide.

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*