Menu

Milani s’ka të ndalur

Drejtuesit e Milanit janë shumë aktiv gjatë kësaj vere.

milan

Sipas Calciomercato.com, Rossonerët janë pranë transferimit të mbrojtësit të djathtë të Atalantas, Andrea Conti.

Thuhet se Milan ka arritur marrëveshje me italianin për një kontratë pesë-vjeçare dhe  dy milionë euro në sezon.

Por, Rossonerëve i mbetet që të arrijnë marrëveshje edhe me Atalantan, e cila ka kontratë me lojtarin deri në vitin 2021

Përveç, Contit, Milan po kërkon edhe sulmuesin e Fiorentinës, Nikola Kalinic, përcjell Express.

Milan ka qenë shumë aktiv këtp ditë duke transferuar katër lojtarë: Ricardo Rodríguez (Wolfsburg), Franck Kessie (Atalanta), Mateo Musacchio (Villarreal) dhe Andre Silva (Porto). /Express/

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*