Menu

Milan s’ka të ndalur

Milan s'ka të ndalur, transferon edhe Belottin?

belotti

Andrea Belotti e ka pranuar ofertën e Milanit. Sulmuesi i Torinos pritet të jetë përforcimi i njëmbëdhjetë i Rossonerëve.

Sipas Sky Sports, sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti është në dijeni të negociatave në mes të Torino dhe Milanit.

Thuhet se reprezentuesi i Italisë ka pranuar ofertën e Rossonerëve, dhe është i gatshëm që të transferohet në San Siro.Por, Milanit i mbetet që të arrijë marrëveshje me Torinion, e cila për Belottin kërkon 100 milionë euro, përcjellë Express.Mbetet të shihet nëse sulmuesi italian do të jetë transferimi i njëmbëdhjetë i Milanit apo jo. /Express/ 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*