Menu

Messi ‘shokon’ tifozët, dhuron asistin më të bukur në botë (Video)

Barcelona fituar 5-0 ndaj Celta Vigos dhe në këtë mënyrë u kualifikua në fazën tjetër të Copa del Rey.

messi3

Barcelona fituar 5-0 ndaj Celta Vigos dhe në këtë mënyrë u kualifikua në fazën tjetër të Copa del Rey.

Lionel Messi ishte në formë të jashtëzakonshme duke shënuar dy herë dhe më pas dhuroi një asist “magjik” për Jordi Alban.

©

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*