Menu

‘Më pickoni ju lutem’, Dua Lipa bën ëndrrën e saj realitet (Foto)

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe mbas sukseseve të njëpasnjëshme këngëtarja me origjinë shqiptare që i bën të gjithë shqiptarët krenar anembanë botës, Dua Lipa të jetë në kopertinën e parë të revistës prestigjoze, që shiten me miliona kopje ‘Vogue’.

Dua Lipa tërheq vëmendjen, zhvishet në makinë

Dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe mbas sukseseve të njëpasnjëshme këngëtarja me origjinë shqiptare që i bën të gjithë shqiptarët krenar anembanë botës, Dua Lipa të jetë në kopertinën e parë të revistës prestigjoze, që shiten me miliona kopje ‘Vogue’.

Në postimin e bërë nga këngëtarja në Instagram tregon se më në fund ëndërra e saj është bërë realitet dhe u ka kërkuar të gjithëve ta pickojnë, pasi nuk e beson që është një realitet.

Si gjithmonë dhe këtë herë këngëtarja shkëlqen me fustanin e bardhë më pupla që mban veshur.

Revista pritet që të dalë në muajin janar.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*