Menu

Marina kërcim sensual me fustan të shkurtër, mahniten fansat (Video)

Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dhe Miami.

marina

Marina dhe Getoari po i shijojnë në maksimum pushimet e tyre në destinacionin e tretë, Bahamas, pas pushimeve në Kubë dhe Miami.

Image

Për dyshen duket se ky është një muaj mjalti i dytë për 1 vjetorin e martesës.

Gjatë kësaj kohe reperi dhe moderatorja nuk i kanë kursyer fotot e videot duke qëndruar aktiv gjatë gjithë ditës e duke mahnitur fansat me postimet nga vendet ku po pushojnë.

Image

Në postimin e fundit Marina shfaqet duke kërcyer me një fustan të shkurtër ngjyrë vishnjë, me trupin e nxirë dhe flokët e lagura teksa llastohet paksa para kamerës dhe Getit që e filmon.

Video ka marrë qindra komplimenta si për pamjen e Marinës edhe për kërcimin sensual që moderatorja bën. Ndiqeni më poshtë.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*