Menu

Makinat e Cristiano Ronaldos

Është 5 herë fitues i Topit të Artë, një nga lojtarët më të paguar në planet dhe siç thotë vetë ai, lojtari më i mirë i historisë së futbollit.

cristiano-lajmi

Po flasim për Cristiano Ronaldon, sulmuesin portugez të Realit të Madridit, i cili, si shumë kolegë të tij, ka pasion makinat sportive dhe ato luksoze.

Më poshtë do ju prezantojmë me çdo “mjet transporti” të CR7.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*