Lype Loçkën

 

A jeni lodhë prej lajmeve? A keni nevojë për pak çlirim? E kush s’ka?

Lype Loçkën është një opsion më shumë për ju në ofertën kaotike që ofron interneti, për ta gjetur loçkën, por ndoshta edhe nafakën. Se thonë, dashuria është esenca e jetës. Politiko ju uron të dashuroheni sa më shumë, e sa më gjatë.

Si funksionon:

1. Poshtë, në hapësirën e komenteve, shkruajeni porosinë, duke i theksuar kërkesat tuaja: dua femër/mashkull për lidhje serioze, për një natë, për shoqërim disaditësh në ndonjë udhëtim, për më gjatë, ose për tërë jetën.

2. Përshkruajeni veten tuaj: i/e gjatë, mesatarisht e gjatë; 20/30/40/50 vjeç; bjond/e, zeshkan/e.

3. Lëreni emailin kontaktues, ose adresën e Facebook’ut, ose numrin e telefonit (të cilat janë për publikim).

Emrat dhe mbiemrat realë në adresat e emailave ose Facebook’ut nuk do të publikohen. Ju duhet të zgjidhni pseudonimet. Kjo për aryse që të shmanget mundësia e keqpërdorimeve.

Po ashtu, Redaksia e Politiko do t’ju kontaktojë në telefon, për vërtetësinë e numrit të telefonit që ju e dërgoni për publikim.

Përgjegjësia e plotë për dërgimin e porosisë, ose për kontaktim, është e dërguesit/dërgueses, ose e kontaktuesit/kontaktueses.

POLITIKO.NET NUK MERR PËRSIPËR ASNJË PËRGJEGJËSI për mashtrimet dhe sidomos për lidhjet e pasuksesshme e dashuritë e pafat.

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

2,981 thoughts on “Lype Loçkën

 1. Pershendetje. Kerkoj nje lidhje martesore. Vetem ato qe jane per lidhje serioze, le te lajmrohen.
  Tel: +41763218288

 2. Kerkoj femer per martese, deri ne moshen 40 vjece.
  Une jetoj ne Europe dhe jam 43 vjecar.
  Viber / Whatsapp: +4368864606465

 3. Pershendetje.
  Jam Graniti nmga Kosova, 22 vjecar. Kerkoj nje femer nga diaspora per lidhje serioze.
  Tel: 045369044

 4. Pershendetje. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese.
  Unee jetoj dhe punoj ne Perendim. Te lajmrohen vetem ato qe kan qellime te njejta.
  Viber: +33760317120

 5. Jam Kujtimi 43 vjecar. Jam i ndare. Jetoj ne Luxembourg. Kerkoj te njoftohem me nje femer te sinqerte per nje lidhje serioze, mundesisht qe jeton ne Gjermani, Zvicer, France.
  Ato qe kane qellime serioze, te lajmerohen ne kete e-mail: kujtm39@Gmail.com

 6. Jam 45 vjecar, nga Bujanovci, i bukur dhe real, jetoj e punoj në Zürich, me shtetësi gjermane jam. Kerkoj një femër për martesë.
  E-mail: tushi@hotmail.de
  Tel / Viber: +41 765940890

 7. Jam 37 vjecare, jetoj ne Kosove. Jam e interesuar te njihem me nje mashkull te sinqerte, qe jeton ne diaspore, per nje lidhje martesore.
  Ata qe tregojne interesim, mund te me shkruani ne e-mail: ditah001@gmail.com

 8. Pershendetje nga Besimi ne Baden te Zvicres, jam 44 vjec, 180 i gjate, zeshkan. Jetoj vetem, nuk kam femije, dhe jam i interesuar per nje grua shqiptare per martese, e cila jeton ne GJermani, Zvicer, Austri.
  Ju mirepres ne kete numer: 0041 76 68 72 642

 9. Jam Gabrieli, 40 vjec, 1.85 i gjate, intelektual dhe me pune serioze. Kerkoj nje lidhje sekrete, me ndonje femer nga mosha 30-40 vjec.
  Te interesuarat mumd te lene sms ketu, te jene nga Tirana. Durresi ose Elbasani.

  E-mail: gabrig612@gmail.com

 10. Kerkoj femer per martese. Jetoj ne Gjermani, kam neshtetsi gjermane.
  Tel: 004915755299950 ose 0157552999950

 11. Jam Edmondi nga Prishtina. Kerkoj vajze per qellime serioze. Kerkoj qe ajo te jete nga mosha 22 deri 29 vjece dhe mos te jete nen 175 cm.
  Tel: 045350837

 12. Jam djale 22 vjec. Kerkoj nje vajze kosovare, deri ne 21 vjece. S’ka problem nese jeton ne Europe ose Kosove.
  Viber / WhatsApp +355693220440

 13. Jam Agimi, 32 vjec. Jetoj dhe punoj ne Gjermani. Kerkoj nje vajze per lidhje serioze.
  Ky eshte numri im: 00491601116346

 14. Pershendetje. Jam Arjaniti, 42 vjec, jetoj ne Kaliforni. Kam deshire ta takoj nje person per lidhje serioze, martsore.
  Per me teper mund te me kontaktoni ne Viber: +1323-488-4461

 15. Pershendetje! Kerkoj nje nje femer. Jam 41 vjeçar, kam 3 femije, jam i ndare qe nje vit e gjysme, jetoj ne Zvicer qe 20 vjet. Femijet jetojne me nenen e tyre.
  Per me shume informata, numri telefonit: +41764057230

 16. Pershendetje. Kam deshire te njihem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese, deri ne moshen 45 vjecare.
  Une jetoj dhe punoj ne Perendim. Te lajmrohen vetem ato qe kane qellime te njejta. Ju falemderit.
  E-mail: krasniqifeim91@gmail.com

 17. Kerkoj te njihem me nje femer per lidhje serioze, mundesishte te jete ne Diaspore. UNe jam 28 vjecar, po ashtu jetoj ne Diaspore.
  Ato qe kane qellime serioze mund te lajmrohen ne Viber: 0033760317120

 18. Pershendetje. Jam Fatoni nga Gjilani, 21 vjecar. Kekroj nje vajze nga diaspora per lidhje serioze, martesore.
  Tel: 044804178

 19. Pershendetje!!!
  Jam 50 vj, 177cm, 78kg, jo cigare, alkohol, bixhoz, jam i divorcuar, me banim dhe me pune ne Prishtine. Deshiroj te mjihem me nji femer vetem per qellime serioze. Tel & vib: +37745573090

 20. Pershendetje! Jam nje djale 29 vjec, kerkoj te njihem me nje femer nga Kosova per lidhje serioze, qe jeton po ashtu ne Kosove.
  Viber: +436764651587

 21. Pershendetje. Jam nje djale 35 vjec, beqar. Kerkoj vajze per lidhje serioze nga diaspora. Une jetoj ne Kosove. Tel: +37744190914

 22. Jam një djale zeshkan, me sy blu, flokë të kafte, i gjate 1.74 cm, pesha trupore 78 kg, jetoj dhe punoj në Kosovë. Feja ime eshte Islami.
  Kerkoj një femër për lidhje serioze (martesore). S’ka rëndësi shumë mosha, por më e rëndësishme për mua është dashria e fortë mes 2 partnerëve.
  Të interesuarat le të lajmrohen ne viber: +38649178911

 23. Pershendetje! Jam nje djale 35 vjrc, i gjate 1.85. Jetoj ne Kosove. kerkoj nje femer per martese nga Kosova ose Shqiperia.
  Viber: +37744435714

 24. Pershendetje. Jam 45 vjeçar, dua te njihem me një femer per lidhje martesore. Ajo qe ka qellime serioze duhet te jete 35-43 vjeçe.
  Numri im, Viber: 0037744387727

 25. Pershendetje. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese.
  Une jetoj dhe punoj ne Perendim. Te lajmerohen vetem ato qe kane qellime te njejta. Kontakt ne viber: 0038970777039

 26. Pershendetje. Jam Ardiani, 39 vjevar nga USA. Jam i interesuar te njoh nje femer per qellime serioze, te jete e mire dhe e sinqerte. Te lajmerohen vetem ato qe kane qellime te njejta.

  Viber: +1516-247-9615

 27. Pershendetje. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese.
  Une jetoj dhe punoj ne Perendim. Te lajmerohen vetem ato qe kane qellime te njejta. Kontakt ne viber: 00393272304640

 28. Pershendetje. Jam shqiptar i Kosoves nga Amerika, 31 vjecar, kam qene i martuar me pare, nese ka ndonje vajze te sjellshme serioze dhe beautiful, me shkruani ne: +8325095762

 29. Jam ne Viti, i lindur me 1988, ndersa jetoj dhe punoj ne Mynchen. Koha po me ngut, me duhet nje bukuroshe si une. Femrat nga Gjermania kane perparesi, ose edhe nga Zvicra. Tel: 017685074429

 30. Pershendetje. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese.
  Une jetoj dhe punoj ne Perendim. Jam nga Maqedonia.Te lajmerohen vetem ato qe kane qellime te njejta. Kontakt ne viber: 00393272304640

 31. Jam nga Tetova dhe dua te njihem me nje femer te ndershme dhe te sinqerte per qellime serioze. Nese ka ndonje te interesuar, me kontaktoni ne viber: 0038971963720

 32. Prishtinasi i sinqerte deshiron te njoftoj nje femer per martese. S’ka rendesi nese ka qene e martuar dhe ka femije, me rendesi sinqeriteti dhe respekti.
  Te interesuarat te me shkruajne vetem per martese: sh_jetoni@hotmail.com

 33. Pershendetje!
  Jam 34 vjec e divorcuar, kerkoj nje burre qe jeton ne Europe, mosha 38-45 vjec!
  Te lajmerohen ata qe kane qellime serioze martesore.
  Nr cel: 00355686109533

 34. Pershendetje. Kerkoj te njihem me nje mashkull qe jeton ne Europe, 30-35 vjec, per lidhje serioze. Moshe ime eshte 24 vjec.
  Per me shume informacione me kontaktoni ne kete numer, 00355686109543 whatspp. Ju pershendes.

 35. Pershendeje. Jetoj ne Zvicer. Dua ta njoh nje femer me bukurite e saj, te jete e moshes 35 deri 45. Une jam 48 vjecar, 1.80, k5 kg. Te interesuarat le te lajmerohen ne watsapp: +41767090882 ose viber +37744287841

 36. Pershendetje. Jam nje djale nga Shqiperia, kerkoj nji vajze per lidhje serioze, nga mosha 23 deri 29. Jetoj ne Gjermani.
  Viber ose Whatsapp: +491772584475

 37. Jam mashkull i sinqerte, i paster ne cdo aspekt, dhe i hapur per te gjithe qe deshirojn te me njohin. Jetoj ne Perendim.
  Tel: +37744771351

 38. Pershendetje! Jam 30 vjecar. Kam qene i martuar, i kam, dy djem, por i ndare nga gruaja. Deshiroj te njihem me nje femer 26-30 vjecare, per lidhje serioze. Une jetoj ne Finlande.
  E-mail: doni-311@hotmail.com

 39. Jam Flamuri, 29 vjecar, nga Prishtina. Aktualisht jetoj ne Gjermani, i punesuar, jetoj vetem.
  Jam i gjate 188, sportist. Kerkoj lidhje serioze.
  Femra e interesuar duhet te jete prej moshes 18 deri 26 vjecare.
  Tel: 0049-15210592032

 40. Jetoj ne Perendim dhe jam e interesuar te njihem me nje mashkull te sinqerte, qe jeton ne diaspore, per nje lidhje martesore. Mosha le te jete 39-45. Ata qe tregojne interesim, mund te me shkruani ne e-mail: zekie.79@hotmail.it

 41. Deshiroj te njihem me nji femer 45-50 vjet per martese.
  Kush eshte e interesuar, ky eshte viberi im: +37745577643

 42. Jam nga Kosova, 26 vjec. Jam i intresuar per nje vajze per lidhje serioze, ne Kosove apo jashte Kosoves. Vajza te jete nga 20 deri 26. Cila te deshiron te njoftohemi, mundet se pari te shkuraj ne: shkelqimd@outlook.com

 43. Kerkoj nje vajze te bukur. Jam beqar, i lindur me 1988 ne Suhaerke, 176 cmm, 68kg. Pra, edhe kjo zonja duhet t’i kete keto tipare, OK. Ne Gjermani jetoj dhe punoj. Tel / Viber: 017685074429

 44. Jam Klodi, 25 vjec. Dua te njoh nje vajze nga Kosova per martese.
  Per koken time e kam me te vertete.
  Ajo vajze qe do, te me beje tel: 00355686724580

 45. Per 37 vjecaren qe e ka adrese ganimeteprizreni@gmail.com.
  Jam nje djale i Elbasanit, por banoj ne Ferizaj. Kam mendje per lidhje serioze, jo per aventura. Jam 38 vjec, kam qeen vec i dashuruar, por pretendimet me kane lene deri me tani. Dua te kontaktoj me ty, por nuk po mundem te kontaktoj me ty. Te lutem nqs ke mundesi nje nr tel.

 46. Pershendetje. Jam Mili, 43 vjecar, nuk kam femije, jam i interesuar per lidhje martesore, femra te jete 28-37 vjecare.
  Nese ka te intersuara, le te lajmerohen ne telefonin: 044411642, 045591763, ose e-mail: mili.gashi4@gmail.com

 47. Pershendetje, jam nje djale 26 vjec nga Durresi. Kerkoj te njihem me nje femer per shoqeri, pastaj ia leme kohes. Nuk ka rendesi se ca moshe jeni. Mjafton qe jeni te vendosura per t’u njohur. Mund te kontaktojne te gjitha femrat kudo ku ndodhen, ne Shqipëri ose neper bote. Po ju pres.
  Tel: 0693442597

 48. Jam ne kerkim te nje vajze beqare qe i kane kaluar vitet e marteses, ose te jete e ndare, e moshes deri 38 vjecare. Une jetoj ne Europe.
  Tel / Viber: +4368864043671

 49. Dua femer per lidhje serioze.
  Unë jam 1.85 i gjate dhe jam 21 vjec, kerkoj nje vajze diku deri 20 vjeçe.
  Numri im eshte: +389 70254961

 50. Pershendetje. Kam deshire qe te njihem me nje femer per lidhje serioze. Kam qene i martuar dhe i kam dhene fund. Jam 41 vjecar. Jetoj ne Canada. Mosha e zonjes mos te jete me shume se 28-38 vjecare.
  Mund te lajmeroheni ne kete numer telefoni: 1403 320 2800, ose: 1403 593 2700

 51. Pershendetje. Jam nje vajze nga Gjilani, 38 vjet, por jetoj ne Ireland. Kam qene e martuar, kam nje vajze 13 vjet. Jam e interesuar per lidhje serioze. Personi duhet te kete 40 deri 45 vjet. E-mail: lisa_23m@hotmail.com

 52. Pershendetje
  Jam 50 vj, 177cm, 78kg, i divorcuar, me banim dhe me punë ne Prishtinë, nuk pi cigare as alkohol, e dua sportin, natyren dhe shetitjet neper vende të ndryshme. Deshiroj te njihem me një femer te sinqertë dhe te mencur vetem per qellime serioze. Tel / Vib: +37745573090

 53. Pershendetje te nderuar. Jam 45 vjecar. Kerkoj nje femer nga Diaspora, sepse vete jetoj ne Zicer qe 26 vjet. Ju lutem ejani per bisede, kerkoj lidhje serioze. Tel: 0775203768

 54. Jam 29 vjece nga Shqiperia e Jugut. Jam me arsim te larte, 162 cm, brune, 53kg. Kerkoj ta njoh nje mashkull te moshes 33-38 vjec per lidhje serioze. Mundesisht te jetoje jashte Shqiperise. E-mail im: emi87emi@hotmail.com

 55. Kerkoj nje vajze shqiptare qe jeton ne Gjermani, te jete afer 24 vjece.
  Pres pergjigje.
  Whats App: +355675486887
  Viber: +355675486887

 56. pershendetje jam leonardi nga peja deshiroja ta gjej nje vajz te bukur per lidhje seroze qe jeton me familje jasht shtetit jam 26 vjeqar +38649297861

 57. Pershendetje. Jam Aliu, ne kerkim te fatit. Jam i ve, prind i dy femijeve te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspore. Jam me pregaditje te larte shkollore -elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjecare. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane. Une as familja ime nuk kemi pase nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme, mund te kontaktojm ne Viber: +38649869864

 58. Pershendetje. Jam nje kosovar nga Peja, jam ne kerkim te nje femre serioze vetem per martese, mosha e femres te jete 49 deri 55 vjece.
  Viber: +38649311426

 59. Pershendetje! Per ju bukuroshe, te interesuara per lidhje diskrete dhe kenaqesi te paharuar, shkruani ne viber: 0038 971 796 515

 60. Pershendetje! Jam nje mashkull 51 vjecar, i divorcuar, me origjine nga Kosova. Jam njeri familjar, shume modest, i arsimuar dhe i sinqerte. Jetoj qe 25 vjet ne Perendim, jam i etabluar dhe me ekonomi stabile. Deshiroj te njihem me nje vajze serioze, me karakter te mire njerezor dhe shume te sinqerte, per lidhje serioze. Mosha e preferuar 30-45 vjet. Te interesuarit te me shkruajne ne: fira_livet@hotmail.com

 61. Pershendetje, jam Mira, 34 vkecare. Vij nga Maqedona, e divorcuar, pa femije. Kerkoj te njihem me nje mashkull te besueshem per qellime serioze. Ju lutem te me shkruan vetem ai qe ka vertet interesim. E-mail im eshte: unevalmira123@outlook.com

 62. Jam 47 vjecar nga Shkupi, me banim ne diaspore, dhe kerkoj nje femer/grua 30-40 vjet, muslimane e devotshme, e paster, per nje jete te lumtur, cila i di rregullat fetare islame. (nje femer qe fal namaz).
  Email: adak@live.nl

 63. Jam 22 vjec nga Tirana, me arsim te larte, kerkoj nje vajze kosovare per lidhje.
  Nr im: 069 32 20 440 / Whatsapp/ Viber.

 64. Pershendetje. Quhem Alda, jam 25 vjece, nga qyteti i Lushnjes. Do kisha deshire te njihesha me nje diale qe rri ne emigrim. Jam e arsimuar.
  Tel: 0694603765

 65. Pershendetje. Po kerkoj nje vajze per lidhje bashkejetese dhe qe te jete e afte te punoje, me karakter e tip te forte.
  Te interesuarat te kontaktojne ne Whatsapp: +355666613777

 66. Përshëndetje, jam Adriani, 42 vjecar, jetoj në Amerike, jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore.
  Per me shume, me kontaktoni ne e-mail: europ13@aol.co, si dhe viber: +1646-653-5768

 67. Pershendetje. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese.
  Une jetoj dhe punoj ne Perendim. Jam nga Maqedonia. Te lajmerohen vetem ato qe kane qellime te njejta. Kontakt ne viber: 00393272304640

 68. Pershendetje!!!
  Jam 50 vj, 177cm, 78kg, mirrem me sport…jo cigare, alkohol, bixhoz, ka 6 muaj jam i divorcuar, me banim dhe me punë jam ne Prishtinë. Deshiroj te njihem me një femer intelektuale…Tel / Vib: +37745573090

 69. Pershendetje! Jam e interesuar të njihem me një mashkull te sinqerte, që jeton në diaspore, për një lidhje martesore.
  Jam 37 vjeçare. Vetem ata persona që kanë qëllime martesore mund të me shkruani ne e-mail:ganimeteprizreni@gmail.com

 70. Pershendetje. Jam mbi 50 vjecar, jetoj e punoj ne Gjermani. Kerkoj nje grua kosovare, per lidhje serioze. Mosha 40-50 vjecare.
  Tel: 015210436878

 71. Përshëndetje, jam Adrian, 42 vjecar, jetoj në Amerike, jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore.
  Per me shume, me kontakton ne viber: +1646-653-5768

 72. Pershendetje. Jam Kenani 30 vjeç nga Prishtina, por jetoj ne Zvicer, ku edhe jam rritur dhe shkolluar.
  Kerkoj nje femer shqiptare muslimane nga trojet shqiptare apo nga diaspora.
  Vetem Whatsapp ose Viber: +41762588726

 73. Jom 29 vjec nga Kosova. Dua te njihem me nje vajze per lidhje serioze. Vetem nga Diaspora.
  Tel: +37744891046

 74. Pershendetje. Jam Fati nga Prizreni, 35 vjecar, kerkoj te njihem me nje femer serioze per bashkjetese te perjetshme.
  Tel / Viber: +386(0)49880728

 75. Jam 39 vjecar, jetoj ne Kosove. kam qene i martuar, tash jetoj vetem ne shtepine time. Jam ne kerkim te nje femre te sinqerte, per qellime serioze. Mosha e preferuar: 28-35 vjecare.

  Viber: +37745898314

 76. Pershendetje. Kam deshire te njihem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese. Te jete prej 20 deri 32 vjece. Une jetoj dhe punoj ne BE. Te lajmerohen vetem ato qe kan qellime te njejta. Viber: +4367762043583

 77. Pershendetje. Jam nga Tetova, 35 vjecar, i divorcuar. Kerkoj nje femer per lidhje serioze (martesore).
  Viber ose Whatsapp: 0038971963720

 78. Pershendetje.
  Jam Citi nga Skenderaj, jam 22 vjecar.
  Kerkoj nje femer nga diaspora per lidhje serioze

  Viber +38649303658

 79. Pershendetje, jam mashkull 40 vjecar, nga Mitrovica. Kerkoj femer per lidhje serioze.
  Viber: +386 49 168 556

 80. Kerkoj femer serioze per martese. Jetoj ne Gjermani, kam nenshtetesi gjermane.
  Tel: 00491748685194, ose 01748685194

 81. Une jam Rudina, 20 vjece, jetoj ne Itali prej 14 vjetesh, kam mabruar ekonomikun. Kerkoj nje person per lidhje serioze.
  Tel: 00393662393138

 82. Jam nje djale nga Tirana, 25 vjec, bjond, syte bojqelli. Kerkoj nje femr per lidhje serioze.
  Tel: 0684652052

 83. Pershendetje. Jam Lulos nga Tirana, 24 vjec. Jam i interesuar te gjej nje vajze per lidhje serioze.
  Ky eshte numri im: 0685599274

 84. Pershendetje. Jam mbi 50 vjecar, jetoj e punoj Gjermani, kerkoj nje grua kosovare korrrekte per nje lidhje serioze. Mosha 43-50 vjecare.
  Tel: 015210436878

 85. Jam 39 vjecar, jetoj ne Kosove. kam qene i martuar, tash jetoj vetem ne shtepine time. Jam ne kerkim te nje femre te sinqerte, per qellime serioze. Mosha e preferuar: 28-35 vjecare.
  Viber +37745898314

 86. Përshendetje! Nese ka ndonjë vajzë për seriozisht, mosha 27-30 vjeçe, numër kontakti viber: 0675597800.

 87. Pershendetje. Jam mbi 50 vjecar, jetoj e punoj ne Gjermani. Kerkoj femer kosovare per nje lidhje serioze. Mosha 43-50 vjecare. Kontakt Tel.015210436878

 88. Përshëndetje, jam Adrian, 42 vjecar, jetoj në New York City, jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore.
  Per me shume, me kontakton ne email europ13@aol.com ose viber +32-460-211-422

 89. Jam nje mashkull dhe kerkoj lidhje serioze jam 37 vjec dhe jetoj vetem,
  kekoj lidhe per te kriju familje kush eshte e interesuar,tel 00377 45 369 083 viber watcap mesenger.

 90. KERKOJE FEMER SERJOZE PER MAERTES JTOJE NE GJERMANI KAME NENSHTETSI GJERMAENE KAME NJI JETET TE BUKER VEQE DUAE TE GJAJE NJI FAETE TE BUKER TL 004915758440436 ose 015759440436 DANK

 91. Jam 42vj nga Gjermania i divorcuar..jam 183cm..75kg jetoj vet..kerkoj nje Grua Shqiptare per qellime serioze..lajmrohu ne ket nr..0049-15732626507..ose..0157-32626507

 92. Pershendetje
  Jam ni Mashkul 30 vjecar. Jam i lindur dhe jetoj ne Svicer. Jam ne kerkim te nje Vajze simpatike dhe serioze oer qellime serioze. Ju mire pres.

 93. Pershendetje Jam 46vjeçar ,modern tolerant!Kerkoj një femer për martes ,nga mosha 35-45,nga Kosovo apo diaspora .Une jetoj me Kosovë .E interesuara mundet te tel.ne numrin 377 44608853

 94. pershendetje kerkoj nje lidhje martesore vetem ato qe jan por biseda serioze le te lajmrohen mosha jeme esht 46 kam qen i martum me te hujen jam i ndam ju pres ne imel?

 95. Përshëndetje, jam Adrian, 42 vjecar, jetoj në New York City, jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore.
  Per me shume, me kontakton ne email europ13@aol.com ose viber +32-460-211-422
  Reply

 96. Jam nje mashkull dhe kerkoj nje femer per lidhje serioze.jam 38 vjec,rendesi ka te jet nje fajze e thjeshte dhe me shpirt te paster,e theksoj vec per martes per te kriju familje jo aventura,cila ka deshir per te kriju familje.NR kontakt 037745369083 vajver watcap ju mirpres

 97. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje

 98. Kerkoje nje femer per lidhje serioze,nuk ka rendesi mosha feja apo ngjyra te jet serioze sa jam edhe une,nuk prish pun a ka qen e martuar apo jo ,ajo qe kerkon fatin e jetes ,munde ta gjen vetem ne zemren time ,mundesishte le te lajmrohen ato femra qe kan qellim serioze e jo avanoriste ,per avantura mos te laj fare jam nga kosova jetoje dhe punoje ne evrop me profesion jam psikologe per me shum munde te me laj viber +33751559379 ose ne tel ne numrin +33851593140 ku flm per mirkuptim jam agim daci perndryshe emri i vertet klm bukur dhe kujdes se ketu kishte gjitheqka

 99. Prsh jam nga mitrovica kerkoj nje femer te sinqert per lidhje serioze kam qen I nartuar kam nje djal 6vj e interesuara te me kontakton.0038649287120

 100. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje…

 101. Kerkoj Femer Shqiptare per qëllime serioze..jetoj vet ne Gjermani dhe ktu jam i rritur..shpresoj te lajmrohet dikush ne ket nr..0049157-32626507..ose..0157-32626507

 102. krkoj te me lajmrohet nji femer nga ks .drenica per lidhje serioze nga mosha 45 deri 50 vjeqe jam nga pr jam 50 vjeq nr tel.045653751

 103. Jam pajtimi nga Durrësi kerkoj një femër na 35 e sipër per bashkjetes.prioritet kanë ata qe janë ne diaspora.0682426631i kam te gjitha opsionet e telefonit te hapura.ju pres.

 104. jam mehmeti nga prishtina krkoj te me lajmrohet nji gru femer e vej ban qe ka fmij e divorcume une jetoj ne suedi jam kthy ne pr fmij kam nji djal ne suedi vet jetoj kam shpi banes jam 50 vjeq numri im telit viber eshte+37745526284ka mundesi te me lajmrohet dhe nga tirana shqiprija per lidhje serioze

 105. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje…..

 106. Pershendetje jam mbi 50 vjecar Kerkoi nje zonj Kosovare jetoj e punoj ne Gjermani Mosha 43-50 vjecare per ni lidhje serioze tel.015210436878

 107. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje Per kontakt perdor skajpin ose viberin

 108. Pershendetje! Jam nje mashkull 51 vjecar, i divorcuar, me origjine nga Kosova. Jam njeri familjar, shume modest, i arsimuar dhe i sinqerte. Jetoj qe 26 vjet ne Perendim, jam i etabluar dhe me ekonomi stabile. Deshiroj te njihem me nje vajze serioze, me karakter te mire njerezor dhe shume te sinqerte, per lidhje serioze. Mosha e preferuar 30-45 vjet. Te interesuarit te me shkruajne ne: fira_livet@hotmail.com

 109. Mirmbrema jam nje mashkull dhe kerkoj nje vajze per lidhje serioze,jam 38 vjec,jam I elbasanit dhe banoj ne ferezaj .kosove.cila nga vajzat e interesuara per te kriju familje tel 00377 45369083 vajber watcap mesenger.

 110. Pershendetje jam 34vjeq dha dua te njihem me nje femer te moshes 24 deri 34 vjeq per lidhje serioze – martesore edhe nese jeton ne mergim ska problem :P

  Te Interesuarit mund te me kontaktojn ne viber mundesisht +4915258127075
  Inshalla del diqka e hajrit dhe behet kysmet.

 111. Jam Beni 47 vjec,jetoj dhe punoj prej 18 vitesh ne Brukseljam i divorcua jo per shkakun tim,jam i gjate 1.78 cm,i pamshem,sportiv,kerkoj nje vajze Shqiptare nga te gjithe trevat tona,per lidhje serioze,te jetee moshes 33-37vjece,te jete serioze e dashur,te kete deshir integriminkush eshte e interesuar te tel,ne kete nume.0032465271609,waiber’whatsapp.faleminderit per mirkuptimin.

 112. pershendetje jom jehona nga kosova 44 vjeqe kerkoj nje mashkulle serioze per martes i intresuari te me shkruaj ne fb valbone syla flm klm

 113. jom ni djal.nga prishtine jom vjeqar34 kerkoj ni femer per martes qi osht interum.qi jeton ne evropi edhe nese osht edak.nuk.pengon veq me kriju familje me pash lumturin

 114. jam femer nga ks.mosha 48.vjeqare .jam e interesuar per ni fat ludhje serioze ne europ mosha 51 deri 54.ju lutem mos shkruani kush nuk osht real.adresa esinqerta.7.skype

 115. jam njifemer mosha 49 vjeqare jam e interesuar per ni lidhje serioze ne shtete te jashtme mosha te jen prej 50 deri 54.ju lutem mos shkruni kush nuk asht serioz skype.esinqerta.5

 116. KERKOJE FEMER SERJOZE PER MAERTETSE JTOJE NE GJERMANI KAME NENSHTETSI GJERMANE DHE KAME NJI JETETE TE BUKER VEQE DUAE TEAE GJAJE NJI FAETETE TE BUKER TL 0049115257288622 OSE 015257288622 DANK

 117. KERJO FEMER SERJOZE PER MAERTESE JTOJE NE GJERMANI KAME NENSHTETSI GJERMAENE DUAE TE GJAJE VEQ NJI FAETE TE BUKER TL 004915257288622 OSE 015257288622 DANK

 118. pershendetje jam tina e lindur me 06 . 11 . 1975 nga kosova jam n kerkim t fatit jam bjonde 165 e gjat 56 kg me profesion jam rrobaqepse pasi qe profesioni im n disa vende evropiane qmohet shum kisha pas deshir nje n gurbet adresa ku mund t me lajmrohen t inteesuarit asht kjo tina.tina1546 ju falem nderit per mirkuptim

 119. Pershendetje jam Nora nga Prishtina jam 37 vjecare.Jam femer serioze sinqert.Kerkoj te nihem me nje zoteri per lidhje martesore.Personi duhet te jet serioz sinqert.Mosha person it prej 38-52 vjec jeton jasht ose Ks.Mirepres ofert at serioze.Ju lutem te me kontaktoni ne email in Tim.Lus vetem ata qe Jan real dhe serioze te me paraqiten te tjereve nuk Ju pergjigje.Ju mirepres

 120. Përshëndetje, jam Adrian, 36 vjecar, jetoj ne usa , jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore. Per me shume, me kontakton ne email ose viber +32-460-211-422

 121. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje&&&

 122. Pershendetje. Kam deshire te njihem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese. Te jete prej 25 deri 33 vjece. Une jetoj dhe punoj ne peredim. Te lajmerohen vetem ato qe kan qellime te njejta.

 123. Pershendetje jam mbi 50 vjecar jetoi e punoi ne Gjermani Kerkoi nje zonj Kosovare per lidhje serioze Mosha 42-50 vjecare kontakt: Tel.015210436878

 124. Deshiroj te njifem me nje vajz serioze
  Nuk ka rendsi se nga vjen
  Jetoj dhe punoj ne gjermani jam 48vj
  Te interesuarat mujn te me kontaktojn ne ket nr tel ne viber004915733745667
  Po edhe qe ke nje femij sprish pun
  Ju deshiroj fat

 125. Jam drita nga ferizaji jam 43 vjeqare kerkoj nje mashkull per lidhje serioze martesore te jet i sinqert mundesisht nga diaspora mosha deri ne 45-50 vjeqar numri kontakues 045 80 16 86 viber vajcap

 126. krkoj nji gru te moshes deri 45 vjeqe per lidhje serioze te vej ndame jam nga pr po jetoj ne suedi jam i moshesh 50vjeqei vej pasi me kaq vdek gruja kontakt nr te suedis+465622225555.dhe te viberit nr+37745526284.njiherit jam ne ks pushime nji muj.

 127. Pershendetje. Kam deshire te njoftohem me nje vajze serioze dhe te sinqerte per martese.
  Une jetoj dhe punoj ne Perendim. Jam nga KS. Te lajmerohen vetem ato qe kane qellime te njejta. Kontakt ne email, ksplane@outlook.com

 128. Pershendetje,jam ne kerkim te nje vajze nga rrethi i Suharekes apo i Prizrenit per lidhje serioze e krijim te familjes.

  Po bej dokumente Gjermane dhe do te jetoj ne Gjermani.
  Jam 26 vjeq, dhe momentalisht jam ne Kosove

 129. kerkoj grua per martese. femrat te cilat jane te interesuara duhet te jene prej 45-50 vjeqe.Ju mirepres , numri kontaktues i imi eshte 044-311832

 130. Pershendetje,jam ne kerkim te nje vajze nga rrethi i Suharekes apo i Prizrenit per lidhje serioze e krijim te familjes.
  Po bej dokumente Gjermane dhe do te jetoj ne Gjermani.
  Jam 26 vjeq, dhe momentalisht jam ne Kosove

  e-mail: morina125@gmail.con

 131. kerkoj grua per martese, vetem ato femra qe jane te moshes prej 40 -50 vjece shqyrtohen ,,,, numri kontaktues eshte-044-311832

 132. pershendetje jam interesuar per nje femer shqiptare per martes ajo qe asht einteresuar net lajmrohet ne ket numer +41 76 245 09 28

 133. jom ni djal nga prishtina jom vjeqare 34 kerkoj ni femer serjoz.ne matres vet shqiptare qi.osht ne.kerkim.fati edhe aj.me kriju familje lete.lajmrohe.ne poni.fa@live.com edhe ato femra qij.jasht.lete lajmrohne evropi

 134. Jetoj dhe punoj ne Gjermani..jetoj krejt vet..kerkoj nje Femer Shqiptare per qellime serioze..dot me gezonte shum nese lajmroheni ne ket nr..0049-15732626507…ose 0157-32626507

 135. JAM DJALE 22 VJEQ KERKOJ NJE VAJZE KOSOVARE PER LIDHJE SERIOZE QE JETON DIKU NE EUROPE . WHATS APP / VIBER TEL +35569 83 20 775

 136. Jam nje vajze nga Prishtina. Jam 35 vjecare, beqare, e shkolluar dhe e punesuar. Kam deshire te njoftohem me nje djale beqar mosha 35 deri 40 vjecar per lidhje serioze- martesore. Ne Kosove por bene edhe ne perendim. Ju lutem vetem per lidhje serioze. Ju faleminderit per mirekuptim! Me shkruani ne kete email
  nitapr@hotmail.de

 137. kerkoj Femer prej 33 deri 37 vj pra e interesuara te jet e gjat prej 1,60cm deri 1,83cm ne kg prej 50 deri 70kg jo alkohol jo cigare pirse pra jo qellim te ndryshme po vetem njoftimi dhe pastaj serioz jetoj ne Gjermani
  gjatsija ime 1,82cm ne kg 87kam vj kam 42 ne ks gjindem ne fillim te gushtit ne shqipri do shkoj pas disa dit qendrimi ne ks pra ju mirpres

 138. Përshëndetje, jam Adrian, 36 vjecar, jetoj ne usa , jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore. Per me shume, me kontaktoni ne viber +32-460-211-422 j

 139. Pershendetje jam nje 38 vjeçare nga regjioni Prizrenit dua te nifem me nje person (mashkull)te moshes 38-43 vjeçar per qellime serioze ju lutem vetem ata qe jane per diçka serioze le te me shkruajn ne add zeshkanja92@outlook.com

 140. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje””””””

 141. Pershendetje jan mbi 50 vjecar jetoi e punoi ne Gjermani Kerkoi nje zonj Kosovare per lidhje serioz Mosha 43-50 vjecare vetem ato qe kan sjelle njerzore kontakt: Tel 015210436878

 142. Pershendetje jam Ari jam 39 vjeqar kurse jetoj e punoj ne zvicerr qe 28 vite kerkoj nje vajz per nje lidhje martesore ju lutem le te lajmrohen vetem nga mosha 30 deri 37 vjet dhe ato te cilat kan sepaku shkollen e mesme te mbaruar dhe din se qka dojn ju lutem per lojra mos humni koh se nuk u pergjigjem por vetem lexoni mir se qka kerkoj dhe atyre te cilet i permbushin keto kushte ju flm per mirkuptim
  sabedini_56@hotmail.com

 143. Pershendetje jam Kenani nga kosova deshiroj te gjej fatin e jetes e dua nje vajz nga diaspora per e dua per gjith jeten per lidhje serjoze kam 23 vjet jam I interesum me fol me ndoj vajz nga diaspora flm nr kontakt +38649592232

 144. Kerkoje te njifem me nje femer per lidhje serjoze-martesore me te cilen mund te martohem dhe te krijoj familje.
  Une jam Edi 35 vjeqar, jam nga Prishtina.
  Nuk kam qene kurr i fejuar as i martuar, jam ne kerkim.
  Kam nje biznes timin ku dhe punoj aty dhe te njejten kohe merrem edhe me studime, tani jam ne nivelin master ne fakulltetin Ekonomik.

 145. Jam nje femer 30 vj kam qen e martuar nuk kam
  Femij kam deshir te njehim me nje djal te mir si
  A i sjellshum ka moral e te me kupton e si ka
  Qellime serioze bukurija e pasuria sme intereson
  Veq me kalu jeten e lumtur ska rendesi a a nks
  A ndiaspor mosha 30 deri 35 le tme shkrun vetem ai
  Si a serioz per aventura mos me shkruani klm

 146. Pershendetje jam bajram brajshori jam 27 vjeqare kerkoj ni vajzë
  Per martes let lajmrohen ne numrin e tel 045-358-741

 147. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje???

 148. Jam 57 vjeqar gruja me ka vdekur kam nje djale dhe nje vajze te pa martuar, deshiroj te martohem me nje grua te moshes 40-52 vjeqare per qellime serioze. NR. I VIBERIT +37744750276.Jam nga komuna Lipjanit.

 149. A je serioz goni une jam kan serioze edhe e di si sa let me besua kam deshir me u njoftu me familje se di une skam add se tkisha dhan spo di qysh skam as fb as add folum ktu nihere ishalla kena fat te mir nese a kysmet veq me kan rahat mos mem tradhtua me tjeter kan me kruju familje une jam nga dre klm

 150. Egzona lajm jom djal hasreti krejt i kam po du me taku dikon sinqert me kriju familje lajm fisi_85@live. com jom intrs me krriju familj lajm re teltem ne imeal

 151. pershendetje per ju mentor nese jeni i interesuar lere nje add apo diqka per kumunikim ju faleminderit ne mire kuptim

 152. Jam nga Diaspora kerkoj nje Vajz per Jet per te krijua Familje te lumtur e te shendosh Nga rrethi i Müncheni mosha 35 deri 41.jam Modern dhe sportlih 186 cm NrTel;017675091581 flm per mirkuptim

 153. Krkoj nji gru nga mosha 50 vjeqe per martes jam nga pr fmij kam nji djal jasht gru kam pas me ka vdek .jam 55 vjeq.+37745621343

 154. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje—

 155. Pershendetje jam mbi 50, vjecar jetoi e punoi Gjermani Kerkoj nje femer Kosovare si do qoft ose ne Ks,ose ne Gjermani per nje lidhje serioze me sjellje njerzore Mosha 43-50 vjecare kontakt: Tel.015210436878

 156. Une me ty Kam fol tukam dok e keqe bile ju thojshe tanve e keqe veq per me ban qef e Kam ishalla gjan ma Mir Po ti zor e ki se shum Po i maltreton med shum Po ishalla zoti te ndihman

 157. Sahide ti me mie kurr nuk ke fol Po te betona kqyr mos tu kam perzi me najkan se une nuk skam nevoj mi matretu motrat kosovare me vjen keq shum qe me keqit potit shum te keqe me lal Po jam shum serijoz ket pun

 158. shehide boll mir eki.pajtohem me me ty veq edhe do.femra.po llyp burt e.nuuk.pi.kqyre karater se bukuri.nuk.osht kurrgju

 159. Une jam e gjilanit edhe kemi Dal ti ke than serjoz shoqev te ju ke than Nuk e Marr se ajo Nuk ban fmi marre per ty Po ti me qito sjellje kurr Nuk kime u martu die kta

 160. Prsh.jam burimi nga mitrovica I interesuar ta gjej nje femer te moralshme serioze per te krijuar family Kam qen I martuar qe 5vite jam I ndar Kam nje djal 6vjeqar jetoj vetem me djalin e interesuar te me kontaktoj ne Viber.+38649287120

 161. Kerkoj lidhje martesore,vetem ata meshkuj qe jan serioz let me lajmrohen mosha le te jet 39-45. Ata qe jan te interesuar mund te me shkruani ne mail:flora-22@hotmail.it

 162. Jam 40 vjet jam trup i gjate dhe sportiv, jetoj ne Evrope. Kerkoj nje vajze te paraqitshme dhe serjoze per lidhje serjoze 694.6291771

 163. Jam agimi 34 vj jam nga gjermanija punoj ketu qe 7 vite dua te njihem me nje vajz serioze per me kalue nje jet te lumtur.004915231810756 (vib-watsp)

 164. pershendetje. jam 55 vjeqar kerkoj nje gru 45 deri 50 vjeqare e cila esht shum serioze dhe shum e paster gru familiare ecila doteme bej te lumtur dhe une ate shum te lumtur ne jet deshiroj vetem nga diaspora tejet posaqerisht nga gjermanija se une jetoj ne gjermani nr. itel.viber/whatsapp 015770758720

 165. Jam sadati 42 vjeqar nga ferizaji jam kerkim te fatit ju lutem vetem ato qe jan te teresune .net me kotaktojn ket numer +4915224585016 ju mir pres edhe wacap muni me kotakt ket numer

 166. A ka ndonje mashkull te interesun per martes deri 35 vjet jo me shume ,le te jete vetem i shkolluare ,tjeret mos me kontaktoni.

 167. kerkoje nje femer ne perndim por lidhje serjozish por martes jom nga kosovoa 24 vjete
  nese jeni intersua qe numri jem +37745234737 viber

 168. pershendetje. jam 55 vjeqar gjindrm ne gjermani deshiroj ta njoftoj nje grua serioze dhe familiare ne moshen 45 deri ne 50 vjeqare edhe vetem nga diaspora deshiroj lidhje serioze te cilen deshiroj te lumtur ta bej gjithashtu edhe une tejam i lumtur me te nr. i tel.015770758720 ne viber /watsapp

 169. un jam 45 vjeqar jetoj ne gjermani kerkoj nje femer mosha deri 35 vjeqare per lidhje seriose martesore tel 00491727268719

 170. Përshëndetje.Kërkoj një lidhje Martesore.ato që Jan për lidhje serioze,le të lajmërohen:
  +38970473029

 171. jom.ni.djal.nga prishtina jom vjeqar 34 pune kwerkoj.ni.femer serjoz per.martes.me.kriju familje.me jetu.jete lumtur ato femer jon.ne evropi.lete lajmroh.nese me origjin.kosovare poni.fa@live.com

 172. Ju pershndes te gjitha ato femra se dojn te njifem ne mnyren me serioze.une jetoj ne zvicerr.jom i ndar qe 2 vite.ju mirpres ato femra se jon ne moshen 33 vjeqare deri ne 40.une jom 44 vjeqar.nr i tel esht +41766529860 ne whsap dhe ne viber.

 173. Jam 41 vjeçar jetoj ne CH, deshiroj te njoftoj nje femer ska lidhje ku jeton e ku eshte te jete e drejte, nuk dua genjeshtra. Prej 25-40
  Per lidhje serioze vetem flm.

 174. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje//

 175. Pershendetje jam mashkull 32 vjeqar kerkoj femen per lidheje serioze mosha e preferuar 25-30vjeqar te interesuarat mun te me kontaktojn per mes viber apo whatsapp +38643959246

 176. Pershendetje?Nese ka ndonje mashkull ketu serioz per martes le te lajmerohet ketu permes moduli .Te jet deri ne moshen 36 vjeqar ,me nivel te lart arsimore sepse edhe une jam.Nese ka ndonje cka kerkova le te shkruan ketu ne faqe.

 177. Jam djal serioz dhe kerkoj nje Femer per qellime serioze..jam rritur ne Gjermani dhe ktu punoj dhe jetoj krejt vet..nese don me jetu mire ne harmoni dhe gezim ather lajmrohu ne ket nr..0049-15732626507..ose 0157-32626507

 178. Pershendetje jam Loridon nga Gjilani jetoj ne perendim.ja i interesuar per lidhje serioze nese ka mundesi me kontaktu ne kete telefonnummer +41764009042 ju faliminderit jam 25 vjeqar. Mosha e preferuar 20-28 kaloni mire grupi

 179. Dua te gjej nje grua e cila plotsisht pajtojet me mua deshiroj bashkim shpirtror me gruan e cila persosmerisht me pergjigjet mua e di se jom I aft se kesaj hruaje ti ofroj jet te qet dhe te lumtur plot drit . Potencoj es esht e nevojshme ti ket keto veti domos do duhet te jet ne zvicerr te ket shpirtmir endenje e sinqert te ket harmoni lumturi qetsi ne menyr te pa kondershtushme te ndjejm simpati ndaj njeri tjetrit provoj e jetes ime muntebehet vetem ajo grua qe posedon dashuri sinqeritet e. Bukur e pranoj bashk shorte ideale te jetes sime “. ( +37744303836 ) mosha kerkuae 23 deri 33 une jem beqar dhe I vetem faleminderit per kohen tuaj.

 180. Jam pak zeshkan dhe bukurosh..jam 182i gjate 75kg..jetoj dhe jam rritur ne Gjermani..ktu dhe jetoj vet..kerkoj nje Femer per qellime serioze ose edhe ma shum..dot me gezoni shum nese lajmroheni ne ket nr..0049-15732626507..ose0157-32626507

 181. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje
  ….

 182. Pershendetje, Jam nje djale nga Shqiperia 28vjec. Jam beqar dhe kerkoj nje lidhje serioze per martese me ndonje vajze shqiptare apo kosovare qe jeton ne Amerike, Kanada,Zvicer,Gjermani apo ne ndonje shtet te Evropes. Vajza te jete nga 18-25 vjece. Me kontaktoni nepermejet email leaamn347016@yahoo.com ose ne what s up +971525064013

 183. Prsh do kisha deshir te njihja
  Nje djal per qellime
  Zerioze mundeshisht qe rri
  Jash shteti angli zvicer germanium
  Mosha nga 25 Deri 33 te jeni
  Te bukur simpatik. Vet jam 23 vjecare jam
  E shqipris.
  Nr:0697997564 vec ne viber
  Me kontaktoni.

 184. Jetoj dhe punoj ne Prishtinë, me nji ekonomi te mirë, me arsim të lartë, i divorcuar, 53 vj, i gjatë 176 cm, 79 kg, me kulturë dhe i rregullt nga të gjitha drejtimet, kerkoj nji femer vetem per qellime serioze. 045-622736

 185. Pershendetje jom beki pa martum jetoi edhe punoj ne perendim jom ne kerkim te nji femre per lidhje serjoz martesore.

 186. jom.ni.djal nga prishtine vjeqare 34 beqare kerkoj ni femer serjoz ne martes me kriju familje ato femer qijon serjoz lete lajmrohet.ne poni.fa@live.com edhe ato femer qihon.evropi.lerte lajmrohen

 187. Persh denis a je mir si po kalon se di se qysh me kotaktu nuk kam add as kurgju a mundem te shkruajm ketu njehere ama une jam serioze kam deshir te kalojm mir e tkuptojm njani tjerrin e mos me tradhetu njani tjetrin nese kemi fat mua sme intereson pasuria e as bukurija po me intereson te kem jet te lumtur sa te kam jeten e te mos me tradheton me dik tjeter

 188. PO a je Mir hej ti e ke lyp numrin tem Po te lutem ty leje ti numrin se nue femer Po I keq perdorin numray te lutem leje ti nese je interesun serjozisht tung snajperisy

  H

 189. Egzona jam 31 vjeqar nuk kam qen i martuar as i fejuar nese je e interesuar mundesh me shkrujt diqysh ne kete email . Jam serioz dhe i sinqert

 190. Përshëndetje jam një djalë 22 vjec Pogradeci beqar ngela deri në këtë moshë se di ku do shkoj me. Që kështu dua një vajzë përjetë. +355693248111

 191. Mirmengjei nga sadati jam 42 vjeqar Jam nga ferizaji jam ne gjermoni Jam kerkim te fatit ju lutem vetem ato qe jan te iteresune per serijoze jo per avatura ne kotaktojn ket numer +4915224585016 ju mir pres me respekt nga sadati

 192. persh.Shehide!si mbas fjalve e shprehjeve si duket ju sjeni serioze….si do qe te jet une jam teper serioz….ma dergo adresen e skypes sepse potaqes nr.ktu sme lejn as te bej gjumin si duhet…kerkoj falje ama un sjam njeri qe bej shaka.nqoft se jeni e inyeresuar ti apo ndoj femer tjeter une jam i gjate…1.80cm.75kg.syt e kaltert…bjond.dua seriozitet dhe transparenc.ok flm

 193. Une jam shum serjoz Po nuk Kam Skype Po Viber per qata dhe une Nuk PO muj se Po i keqpwrdorin adrezat Po nese ki munsi numrin nese Jo kurgja a ma serjoz si une Jo Nuk ka

 194. Pershendetje jam mbi 50 vjecar jetoj e punoj Gjermani Kerkoi nje femer Kosovare pamarr parasysh ne Kosov apo ne Gjer..Me rendsi esht te jet njeri per nje lidhje serioze Mosha 42-50 vjecare mundsisht Gjermani NRW kontakt:Tel.015210436878

 195. Jam pak zeshkan 183cm i gjate 76kg..jam rritur dhe jetoj ne Gjermani..kerkoj nje Grua Shqiptare per qellime serioze…nese ki fmije sesht aspak problem..shpresoj te lajmroheni dhe ju premtoj se sdo pendoheni..ky esht nr im..0049-15732626507..ose..0157-32626507..kam edhe whats app..ju per shum

 196. pershendetje jam kerkim te fatit tim per momentin jetoj dhe punoj ne perendim kam firmen time per info mundeni mu lajmrue ne ket number te telit per me shumm teli asht 1403 593 2700 ju mirpresim

 197. Pershendetje jam mashkull jam 32 vjeqar jam nga Firlanda kerkoj femen per lidhje serioze te interesuarat munde te me kontaktojne per mese viberit dhe Whatsapp nr I +38643959246 .

 198. aka.naj fwmwer serjoz twe sinqerti.jom.ni djal nga )prishtine kerkoj ni femer kriju familje qije jeton.jasht kosoves

 199. Mirmbrema jam Mithati nga Podujeva jam 27 vjeq . Une jam i interesuar te njoftohem me nje vajze te sinqerte,te shkolluar per nje lidhje serioze martesore me moshe nga 22-27 vjeq nga Kosova ose nga diaspora .
  Kush eshte e interesuar per tu njohur me mua le te me shkruan ne email : mithatejupi1@hotmail.com ose ne facebook ne emrin mithat.ejupi . Une jam djale shum serioz keshtu dua edhe kjo vajza me qene .

 200. persh…kerkoj femer per martes…te jet e mosjes 40-45vjeq per qdo gje keni nr.per sqarime +37744136325 ju mir pres.flm

 201. Mirmengjesi need numri I fikun Po del une Po e provoj Nuk Po te ban nese e ki qita 043 Nuk Po te ban I fikun

 202. persh Sehidja aka mundesi te bisedojm ne tel? nr eke te shkruar ju mirpresim…un jam serioz edhe dua martes ikam 48vjet jetoj afer pejes…ok ndgj.

 203. Prsh nga London jam 34 ,jam interesuar te njoh nji cun mosha eti te jet 35 gjeri 41 ska gjo pse esht idivorcuat vec tjet irregullt un iperkas fes islame nji her dua te njihem si shok pastaj do ja lejem kohes.po lej adresen e skypes (jona.uk) ju uroj nji dit mbar. Nuk dua dallje tek adresa ime me rrespekt Esma

 204. Kerkoj Grua per qellime serioze..jetoj dhe jam rritur ne Gjermani..punoj dhe jetoj krejt vet..dot me gezonit shum nese lajmroheni ne ket nr…0049-15732626507..ose..0157-32626507..mundet edhe whats app..ju persh shum

 205. I shkruaj Eltonit ,emaili i juaj nuk ben ndoshta keni shkru gabim .le nje numer nese ben ose jap nje email te sakt.pres pergjigje.

 206. Jam nga peja jetoj ne gjermani jam beqar jam pa letra kerkoj femer nga diasporo te lidhem me te per martes jam 28vjeqar
  +491526889724

 207. Jam Burr Kosovar 36 Vjeqar. I kam Letrat Swizrane edhe e Punoj atje né Zanatin tim. Jam 1.8 m., 87 kg, pak i muskuluar…
  Kérkoj Vajz Shqiptare pér Qellime Seriose!
  Whatsup: +41766993777
  Viber: +38649364461

 208. Mjesi all Un jetoj ne London jam interesuar te gjej nji person te sinqert dhe karrakter burrnor te moralshem, deshir ime Esht kjo ai person te jetoj ktu ne London ose dhe ato qe kan dekumenta dhe kam te drejt rruktimi flm per mirkuptimin adresa skypes jona.uk un jam 34 jam interesuar nga 34 gjeri 41 ato qe jan me shum ose me pak mos me dergojn ftes me rrespekt Esma Allahu uruajt inshall te gjith qe jeni ktu gjejni fatin tuaj

 209. PERSHENDETJE.UNE QUHEM ARLIND.Jam 27 VJECAR NGA KS DHE JETOJ N GJERMANI. KAM DESHIRE TE NJOFTOHEM ME NJE VAJZE PER LIDHJE SERIOZE DHE PER MARTESE. MOSHA E PREFERUAR: 20-26 VJECARE.E-Mail: ar_lind@outlook.de

 210. kerkoj nje vajz moshes 33 deri 38 vj un kam 42 vj ne kosov gjindem tjetren jav
  pra me kontakto ne email jetoj i vetmum dhe deshiren kisha te njihna me nje ajo
  tme kontakto ne email ju mirpres

 211. Pershendetje jam mashkull 32 vjeqar jetoj ne Firland kerkoj femen per lidhje serioze mosha e preferuar 25-31 te interesuarat mund te lajmero ne nr te tel +38643959246 viber dhe whatsapp

 212. Goni flm per thirrjen nuk jam interesuar per ato qe jetojn kosove apo mballkan Lexonje sms me siper flm per mirkuptimin

 213. Mirmbrema jam shpetimi nga elbasani dhe kerkoj nje vajze per te krijuar familje kush eshte e intersuar jam 38 vjec nr kontakt 0037745369083vajber watcap mesenger,e theksoj vetem per martese.

 214. Prsh, jam interesuar për një vajzë mosha, 27_32 vjeçe për seriozisht, për më shumë numër viberi, 00306998234490. Flm,

 215. Krkoj nji femer nga mosha 45 deri 50 vjeqe .te jet e ndame nga buri .dhe te ket fmij.jam nga pr.po jetoj ne franc kam jetu me franqeze jam divorcu.fmij kam nji vajz te martume.jam 49 vjeq.jam ne pushime deri me 30 gusht.qe ka ndoni gru te me lajmrohet ne nr te ks.+37745564049.

 216. Jam ni gjaĺl nga macedonia jam 33 vjec kerkoj ni lidhje per serjozisht nuk osht me randsi nga vjen mundet edhe nga diaspora..numri 0038972535778.viper ose wats app. Faceebook i im robert abduramani… ju faliminderit …

 217. pershendetje jam nji djal shummm me karakter te lart jetoj dhe punoj ne canada kam firmen time kerkoj nji lidhje per martes kam rendin dhe kushtet shumm te mira po zoja duhet te jet e ushes se mbar dhe realitetit te drejt dhe sigurisht qi asht kon e martuar thmi nuk pranoj te askujt dhe duhet te jet e moshes 30 e ventualisht deri 35 jo ma e vjeter une jam i moshes 41 vjeqare lirisht mundeni mu lajmrue ne ket numer te telit ju mirrpresim me respekt te lart per ne bisedime pronarr i firmess per ndryshe owner operator my line its fax 1403 320 2800 ose 1403 593 2700 om
  only onist womean please ju lutem

 218. Përshëndetje, jam Adrian, 36 vjecar, jetoj ne usa , jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore.mosha e preferuar jo ma shum se 35 vjeq Per me shume, me kontaktoni ne viber +32-460-211-371

 219. Jam një djalë 26 vjeç me banim ne Tirane i punësuar kërkoj një vajzë nga 18 deri 26 vjeç për lidhje serioze të interesuarat të më dërgojnë e-mail bisedojm për detajet.

 220. Pershendetje ,jam Dini 47 vjeqar nga gjermanija.
  Jam i divercuar , jam ne kerkim te fatit pasi Qe vet jam i sinqert , po ashtu kerkoj nje femen te sinqert
  Jo avanturiste ….perpasi Kan te qjitha ato nga trojet shiptare.
  Posaqerisht ato nga diaspora .
  Per ato te interisuarat ne viber ose ne WhatsApp
  Mosha e preferuar 35 nderi 45 vj.
  Ju deshiroj fat ne jet .
  004915128893235

 221. Prsh jam klediola 30 vjece jam rrit kurbet origjina ime tirona ky esht skype ime ( klediola topi) per shoqeri sinqert jeni mir se ardhur ju faleminderit

 222. Hi jam 31 vjece jetoj ne londer jam interesuar per cuna nga mosha 30 , 40 vjeç kush esht interesuar per adresen time po lej adresen e skypes ,xhenillda stafasoni. Flm per mirkuptimin ju lutem dua vec lidhje serjose flm

 223. Jam nje burre 56 vjecar kerkoj nje femer grua serijoze dhe te sinqert,jam shume i sinqert familjarisht kush eshte e interesuar per martese le te lajmrohet ne kete imell adres,bashkshortja me ka vdekur kame femije te moshes madhore.

 224. Pershendetje jam nje burr mbi 50 vjecar jetoi e punoi ne Gjermani Kerkoi nje Kosovare apo qe jeton ne Gjermani ne NRW me sjellje njerzore per ni lidhje serioze Mosha 43-50 vjeqare kontakt: Tel..015210436878

 225. Kia jam ni djal nga zvicrra jam 42 vjet a keni munsi me u lajmru besom jeten ta bej siq ke qef ti bukuroshe mundemi ne mes fb

 226. Pershebdetje jam ni djal 32vjeqar beqar i pa martuar e as i fejuar nga peja jam i punsuar inxhinjer i diplomuar shkolluar ne France jetoj ne kosove kerkoj ni vajz serioze jo nga diaspora por nga kosova ta ket ni qellim serioz per lidhe serioze kushtet te jet femer e pastert dhe pa dallaver por edhe te jen te arsimura nuk me prish pun qe ka qen e fejuar apo e martuar vetem te jet e sinqert dhe te tregon realitet vajza duhet te jet mbi 25vjeqare e deri 35 vjeq nuk me prish edhe 2 apo 3 vite te jet ma e madhe fcb im https://m.facebook.com/agron.krasniqi.946?refid=8 suksese te gjithve

 227. Pershendetje jam 33 vjeqare nga prishtina, kerkoj nje djal serioz te sinqert personi le te jet,deri ne moshen 39 vjeq per qellime martesore.+38649735503

 228. kerkoj nje Femer ajo tket qellime tmira kerkoj nje te moshes 33 deri 38 vj un kam 42 vj me kontakto ne ket nr 015124333331 tjetren jav gjindem ne kosov pra vetem per ato qekan qellim te mir dhe te sinqert me vendbanim gjindem ne minhen ju mirpres

 229. Përshëndetje ESMA më pëlqyen fjalët e tuaja se edhe une jam i ritur në perendim edhe jam beqar nuk jam kan asnjiher i martuar nuk kam fëmij jam totalisht beqar i lir sikur ti edhe une nuk dua tallje por në rast se miret fjala që të bisedojm të bisedojm seriozisht se këtu bohet bised për jetes për njëri qetrin une esma gjindem në itali por në rast se më bije fati që të vij dot vij edhe aqe nuk e kam problem rëndësija ma krijesore ësht që ne dy të bisedojm mir të jemi të dy dakord për çdo gjë qerat gjëra krejt regullohen imaili im ësht shkelzenosmani72@gmail.com ose në numrin tim personal këtu në itali dota shënoj me hyrjen komplet 00393899411312 ke mundësi që të më kontaktojsh kur të kesh koh edhe kur të duash kalofsh mir shpresoj që të bisedojm kalofsh mir tung

 230. Jam xhenilda jetoj ne londer jam 30 vjece origjina ime tirona. Jam intresuar per shoqri te sincert nga mosha 30 ose 41 adresa e Skypes esht kjo .xhenilda stafasoni. Flm per mirkuptimin

 231. Jam Dritoni me prejardhje nga qyteti Mitrovicë, 47 vjeqar, i kulturuar, jetoj në perendim.
  Kam qen i martuar dhe kam 2 fëmij. Femijët jetojnë me nënën e tyre.
  Kerkoj nje Femër e zojë, stabile, serioze e njëkohsisht e thjeshtë dhe pa fshehtësira.
  Le të jet nga trojet tona. Përparsi kan femrat qe jetojn në perendim.
  Bukuria dhe mosha ka rëndësi mirëpo nuk është edhe prioritare.
  Po ajo femër duhet të jetë NJERI në plotkuptimin e fjalës.
  Nuk jam njeri për tu gjykuar as nuk mendoj ta gjykoj askënd.
  Nuk dua asesi te ju humbi kohe por as unë nuk dua të humbi kohë.
  Natyrisht që ofroj edhe unë ato kushte që i kërkoj
  Tani jeni ju ne radhë

 232. Pershendetje?kam deshire te kontaktoj me Patmi ose ai me fb agron krasniq a ka mundesi me lan ketu nje numer ose email qe te kontaktoj me ty.

 233. jom ni djal.nga prishtina jom vjeqar 34 pune kerkoj.ni femee seejoz per.martes qi.jeton.jasht kosoves edhe nese ukan.e feju apo martun nuk pengon veq me kallxu ralitete ato femra qijon serjoz me kriju familje lete.lajmrohw ju lutem veq serjoz poni.fa@live.com

 234. Është kënaqësi të kesh të drejtën të bisedosh me një njeri të nderuar si ti. Unë me të vërtetë e vlerësoj atë dhe dua që ju të dini se sa mirënjohës jam për këtë. Emri im është Ali Uka.Kam zgjedhur interesim për ju pasi e keni parë profilin tuaj dhe eKam konsideruar të nevojshme t’ju shkruaj menjëherë. Ju e keni pa profilin tim me kete permbajtje>

  Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje

 235. Jam nje djalosh 33 vjecar nga Kosova, i gjate, zeshkan dhe simpatik. Kam deshire te njoftohem me nje femer qe eshte komunikative dhe e shoqerueshme. Te perpiqemi ta njohim njeri tjetrin dhe po u pelqyem, ku ka me mire qe te ndodhe dicka spontane qe do t’a shendrronte kete storie ne nje lidhje dashurie te vertete.
  Andaj, nese je e interesuar me kontakto, nuk ka rendesi nga je dhe ku jeton, nese e ndjen qe te mungon dicka brenda teje, me shkruaj dhe te njoftohemi. Besoj se nuk do te zhgenjehesh.
  Kontakti im argjend.djaloshi@gmail.com

 236. Pershendetje
  Jam 55 vj, i divorcuar,Jetojë në Melbourne,AUS nuk pi cigare as alkohol, e dua sportin, natyren dhe shetitjet neper vende të ndryshme. Deshiroj te njihem me një femer nga mosha 35-50 vjec.te jet e sinqertë dhe vetem perqellime serioze martesore Ato qe kane qellime serioze, te lajmerohen ne kete e-mail: nick6melbourne@gmail.com ju mirpres

  Nick

 237. Pershendetje,
  Jam Fisi, 41 vjeqar, i interesuar te njihem me ndonje zonje/grua/vajze per takime intime pavaresisht moshes. Te interesuarat edhe i shperblej…
  Kenaqesia dhe diskrecioni te garantuar! Me kontaktoni ne: fisigashi@hotmail.com
  Ju mirepres

 238. Xhulia ajo adrese qe ke vene nuk esht funksionale.jam 35 vjec nga tirana i divorcuar.0696284248

 239. Përshëndetje, jam Adrian, 36 vjecar, jetoj ne usa , jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, martesore.mosha e preferuar jo ma shum se 35 vjeq Per me shume, me kontaktoni ne viber +32-460-211-371

 240. Pershendetje jam mbi 50 vjecar jetoi e punoj ne Gjermani Kerkoi nje Kosovare per iidhje serioze s,prish pun te jet nga Gjermanija NRW Mosha 43-50 vjecare kootakt: tel. 015210436878

 241. Kerkoj vajz per lidhje serioze jom 33 vjec 1.80 i gjat zeshkan jetoj ne ch (Zürich)
  WhatsApp +41766510011 ju mirpres

 242. Jam Afri 28 vj me arsim të lartë jetoj në Zvicër dëshiroj të njihem me një vajzë të arsimuar me arsim të lartë mosha (23- 27 vj ).Të interesuarat le të Më kontaktojnë në email afrimiteti@gmail.com

 243. Jam Gazi nga kosova jetoj ne Franc , I divorcuar kerkoj te njihem me nje vajzes 33-38 vjeçe +33753387645

 244. Pershendetje.Une quhem Arlind.Jam 27 vjecar nga Kosova dhe jetoj n Gjermani. Kam deshire te njoftohem me nje vajze per lidhje serioze dhe per martese. Mosha e preferuar: 20-26 vjecare.E-Mail: ar_lind@outlook.de

 245. Persh jam nje mashkull 38 vjec dhe kerkoj nje vajze per lidhje zerioze per te kriju familje jetoj I vetem dhe jam I elbasanit dhe banoj ne ferizaj,kerkoj nje vajze serioze dhe me shpirt te paster dhe te sinqerte.nr kontak 0037745369083 vajber.

 246. Krkoj nji femer gru te vej apo qe ka deri 2 fmij per lidhje martesore.jam nga pr.jam 53 vjeq.gru kam pas me ka vdek .nji vajz kam te martuar jeton ne gjermani.vet jetoj punoj ne kek.qe eshte intresuar ndoni gru te me lajmrohet ne nr tel.+37745653751

 247. pershendeje jam nji djal me karakter shummm te lart jam i moshes 42 vjeqar jetoj dhe punoj ne canada kam firmen time te ashtuquajtur kam rendin dhe kushtet jetsore shumm te mirra kam qen i martuar dhe i kam dhan fund jam ndar kisha kerkuar nji nji lidhje martersore po ashtu zonja duhet qe te jet e realitetit dhe e te vertetes dhe mosha e zonjes mos te jet ma shumm se 28 e ventualisht deri 30 vjeqare thmi nuk pranoj te askujt po ne te njejten an zonja duhet te ken qen e martuar e ato qi skan qen te martuar deri ne ket koh skan nevoj mu i humben vetit koh ju mirpresim me respekt te lart per ne bisedime pronarr i firmess per ndryshe owner operator off DHS numri telit asht 1403 320 2800 ose my direct line fax 1403 593 2700

 248. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje—-

 249. Jam nji burr ne pushim ne kosov jetoj ne perendin kerkoj nji grue deri 50 vjeq jam 52 vjeq jumirpres vaj 0037744108871

 250. Rita nese je inetersuar me kontakto në këtë adres jam i arsimuar ashtu siq e ke shkru

 251. jom ni djal.nga prishtina vjeqar 34 kerkoj.ni.femrr per.martes nese osht n me origjine.kosovare qi.jertoon jasht.kosoves edhe.nese osht edam letenuk pengoj sen veq osht jasht kosoves edhe vet jom.kum.jetu.jasht ato.femra,qi doj.lete lajmrohen poni.fa@live.com

 252. Pershendetje per te gjith . Une jam Mithati jam 27 vjeq jam nga komuna e Podujeves e dua te gjej nje vajze nga mosha 23-30 vjec per nje lidhje serioze martesore .Une jam ishkolluar ne fushen e ekonomise ku jam i magjistruar . Nese eshte ndonje vajze e cila don te rahatohet me nje djale te qete, gazmor dhe punetor le te me kontaktoj ne emailin mithatejupi1@hotmail.com ose ne facebook mithat.ejupi .

 253. Denis a je mir a je lodh si po kalon Spo di qysh me ja ban me fol me ty denis si skam as add as kurgju kisha pas deshir te foli me ty veq me fol ketu jam shum serioze edhe pse skam besua ma me fol me dikan asnjehere se me ka pas hup besimin me fol me dikan se po ka tulufar njeri familje po jeta po vazhdojke po fati paska dasht keshtu me fol me ty koka kan kysmet deshiroj se askujt mos ti ndodh e keqja ne jet i deshiroj jet te lumtur kush ka fat ne jet po tash po shpresoj se ndoshta sjan te gjith njerzit te njejt

 254. Kerkoj nje former per lidhje serioze the j0000ete 25 deri34 vjeq numri telefonit+37744814556per kontakt.

 255. Prshendetje kam ardhur nga Londra per pushime banoj ne prishtin pr ato vajzat qe do tken shorqi dhe zbavitje me merrni ne kte nr 045 886 216 vetem ato vajzat seksi ;p hahahaha

 256. Altron Hyseni kam ardhur nga londra desha te njifem me nje vajz serioze dhe ta ndihmoj financiarishtt . me kontakt ne kte nr 045 886 216

 257. Jam agimi 35vj kerkoj nje vajz serioze per qellime serioze faleminderit per mirkuptimin ju press 004915231810756

 258. Tu kisha lut lulja nese je vertet serioze me kontakto por edhe nese je e edukuar dhe e arsimuar me studime universitar te kesh trup te bukur dhe pesh normale sps vertet kam tup te bukr femrat me trup te plot

 259. Femrat me trup te plot si adhuroj po ashtu femrat me gjoks te medhej sjam adhurues flm per mirkuptim tuaj

 260. Patimi,te kam dergu nje sms ne email se di a te ka ardh ,cili eshte fcb i jot si mundem me te gjete ,shum agrona aty kishte.Cili je ti .

 261. Krkoj nji femer te ket fmij te divorcume.nga mosha 40 vjeqe per lidhje serioze jam 50 vjeq .+465622225555.jetoj ne sweden.jam ne pushime ne ks.numri i ks.045653751

 262. Persh jam nje femer nga prishtina 43 vj kerkoj te njihem me nje person te sinqert lidhje serioze(martes)lus vetem te sinqert nese ka te ler ad apo nr teli flm mirkuptim

 263. jom ni djal nga prishtina vjeqare 34 kerkoj ni.femer serjoz per.martes ne evropi qi osht e kerkim te fati.kriju familje,ato femer qi doj.lere lajmerohet

 264. prsh jam pajtimi nga tetova i kam 25 vjet kam deshir te lidhem me nje vajz ne diaspor mosha te jet prej 25-30 vjet ja edhe numrin im +38272681521 dhe fb pajtim nuhii

 265. Denis a je mir denis e di si me ke dha nr e gjermonis po me nr smuj me fol une veq me pas naj add po une as add skam veq me fol qetu a je ardh ne ks a je ne gjermoni ama shum kisha pas deshir me fol me ty masi je edhe ti serioz se une nr skam aas add po a ban me shenu ktu ose ma qel ni add ti e mtregon tani e qeli un add e folum klm

 266. Egzona si mund te flasim ktu per Historien Ton ku lexon gjdo njeri flet sikur ne kohen e vjeter. …ne Kosov nuk Jam ardh Jam ne pushime ne spanje Jam. ..nuk Mund te qeli Adresse nga ktu….deri 15 gusht Jam ne spanje pastaj shof se qka muj boj Kur te kthehem ne gjermani

 267. Denis me vjen mir si je ne pushum ti te deshiroj te kalosh mir po une te kuptoj ty se qashtu qysh po thu ti a

 268. jam nga ks.pr.jam50 vjeq krkoj njohtim me nji femer te moshes deri 40 vjeqe
  per lidhje serioze jetoj ne sweden singell jam. kontaktojm ne nr o45653751 apo 045564049

 269. Jam Mimi nga Tirana.
  44 vjece me nje femije.
  Kerkoj te krijoj nje lidhje serioze me nje person deri ne 52 vjec.
  Sms ne numer kontakt:
  +3556755455113.

 270. Lulja si je a je mire me fal a mund te njihem me ty nese don edhe ti e je nga 24-29 vjece . mundesh mem gjet me fb mithat.ejupi e aty mundemi me bisedu une jam shum i sinqerte edhe serioz .

 271. Pershendetje jam mashkull 32 vjeqar nga kosova por jetoj ne Firland kerkoj femen per lidheje serioze mosha e preferuar 25-31 vjeqar te interesumet munde te lajmerohen ne nr tel +38643959246 Viber apo Whatsapp

 272. Pershendetje jam Bertoni 26 vjeqar nga Ferizaji dua lidhje serioze me ndonje vajz nga perendimi +3849208806

 273. Pershendetje,jam 42vjeq,Kosovare e shkurorizuar pa femije,kerkoj nje mashkull deri ne 50 vjeq per martese.
  Mundesisht te lajmerohen vetem ata qe kane qellime serioze,ne e-mail adresen,mira.gj.2017@outlook.com

 274. Pershendetje kerkoj nji lidhja martersore jam i moshes 42 vkeqare jetoj edhe punoj me use me amerik jam shumm kushtet e Mira zonja duhet te jet e moshes 29 e Seri 30 vkeqare no ma e vjeter mundeni me na u lajmrue me ket number teli 1403 320 2800

 275. Mimi pershendetje, nese je e interesuar me lajmerohesh ne viber. +37744311832 , 44 vjece nga Tirana……

 276. Jam afri kërkoj një vajzë të shkolluar me arsim të lartë 23-27 vjeçe
  Jetoj në zvicer por dhe në vende të tjera jashtë Shqipërisë. .. të interesuarat le tmë njoftojnë në afrimiteti@gmail.com. . Ju pres

 277. Pershendetje!Jam Xhevda 45 vjeç,i kulturuar,modern ,tolerant,me shkollim universitar,kerkoj te njihem me nje femer per lidhje serioze (martes)nga mosha 35 -43 ,bjonde e kulturuar e cila jeton ne Suedi apo Ks.numri im +377 45 285 069

 278. Pershendetje,jam 42vjeqe(1,73\75kg)nga Kosova,jam e shkurorizuar dhe pa femije,kerkoje nje mashkull serioz per martese,mosha e preferuar 45-50vjeq.
  Mundesisht te lajmerohen vetem ata qe kane qellime serioze,mund te me kontaktoni ne e-mail adresen,anda.2013@hotmail.com.
  Ju faleminderit.

 279. Pershendetje..
  Jam nje vajze nga Shqiperia dhe nepermjet kesaj faqeje do doja te nihja nje person qe jeton ne Zvicer ose Gjermani. Deri ne moshen 38 vjec jo me shume. Personi duhet te jetë ne gjendje shum te mire ekonomike dhe me dokumentacion te rregullt ne shtetin perkates ku jeton.Ju mirpres ne email mari.za.lazri@outlook.it

 280. Deshiroj te njoftoj nje burre te moshes 46. deri 56 vjeqar , te shkolluar, sinqert, besnik e me zemer te mire . per lidhje serioze te sinqert.
  Jam femer shume e mire , e sinqert e me shkollim te larte. Jetoj ne Gjermani e kam shtetesi Gjermane.
  Perparesi kan ata qe jetojne ne Zvicerr ose Gjermani.
  Ju qe keni qellime serioze kontantoni ne:
  w_mira-01@hotmil.com

 281. Jom djal hasreti kerkoj ni vazje per lidhje serioze martes mosha21der35nga ks apo evropa vet per seriozisht me kriju familje un jom 31vj fisi_85&live.com

 282. Presh ja sadati nga ferizaji jam kerkim te fatit Jam 42 vjeqar ne qendrim gjermoni ju lutem vetem ato qe jan serijoze per fat muj me kotaktu kta numra ne wacap 04915224585016 ju mir pres vetem serjozish jo per avatura

 283. Nese ka ndonje Femer qe esht serioze dhe don me jetu shum mire me mua ktu ne Gjermani,ather le te lajmrohet ne ket nr..0049-15732626507..ose0157-32626507..jam serioz,besnik punoj dhe jetoj krejt vet…ju persh shum..lajmrohuni

 284. Pershendetje stafi mundesisht ju kerkoj qe komentet e mija te publikuara ti hiqni nga portali i juja e ju lutet mos me kontaktoni me sps sjam i interesuar ne ndonje vajz tjeter te me kontaktoj ju faliminderit me konsiderat te veqant A.K .

 285. mirdita me fal.nuk.i bespj.fort facev amo.po.e.poshtoj..kerkoj ni femer serjoz per.martes jom.ni djal nga prishtina vjeqar 34 kerkoj ni femer evropi.per qillim serjoz me kriju familje pash zoti veq ato femra serjoz lete.lajmrohen ne poni.fa@live.com

 286. Pershedetje jam agimi 34vj nga gjermanija jetoj vetem punoj kerkoj nje vajz per qellime jetsore
  004915231810756

 287. publikisht kerkoj falje nese dikush prej numrit tim eshte fyer apo edhe iu eshte keqperdor emri , eshte lakur ketu ne kete portal nuk jam une , e marr me pergjegjesi te plote……….jap pergjegjesi morale per keqperdorim……

 288. Pershendetje , Kam deshir te njoftohem me nje vajze
  Serioze ,dhe te sinqert per martes .
  Une jetoj dhe punoj ne gjermani . Te lajmrohen prej 35 – 45 vecare .
  Une jam 47 vječar . Ju lutem te lajmrohen vetem vajzat serioze.
  Qe Kan qelime te njejta .
  Viber , watsap: 004915128893235

 289. Pershendetje kerkoj nji lidhja martersore jam i moshes 46 kam dy fmij.jetoj dhe punoj ne gjermanij vetem ato qe kan interesa serioze net lajmrohen

 290. Your comment is awaiting moderation.

  Pershendetje kerkoj nji lidhja martersore jam i moshes 46 kam dy fmij.jetoj dhe punoj ne gjermanij vetem ato qe kan interesa serioze net lajmrohen
  r.malsi@hotmail.de

 291. Pershendeteje jam nje mashkull dhe kerkoj nje vajze per lidhje serioze jam 39 vjec dhe nuk kam qen I martuar,vajzat qe jan te ineresuar per te kriju famile dhe per te kaluar jeten.nr kontakt 0037745369083 viber

 292. Kerkoj Femer Shqiptare per qellime serioze..jam single..jetoj ne Gjermani vet..punoj dhe jam Djal simpatik..ju lutem vetem kush esht seriozisht e interesume le te lajmrohet…ju premtoj nje jete shum te mire..ky esht nr im..0049-15732626507..ose0157-32626507..kam whats app dhe Viber..ju persh shum

 293. Përsh.nga zemra lidhje serioze jetoj franc nëse ka a dikush moshës 27 deri 33 për martesa këtë ad toni.8585 skype.nga zemraaaa…

 294. Jam kerkim te fati ju lutem vetem serijoze une Jam sadati nga ferizaji jam kerkim te fatit ato femna qe jan iteresune Net lajmrohen ket numer wacap 04915224585016 ju mir pres vetem ato qe jan serijoze jo per avatura ju mir pres te gjith ato qe kotaktojn me mue

 295. Kerkoj nje djal serioze eventualisht deri ne 38 vjet ,me nivel te lart arsimor ,mire te jete edhe i paraqitshem,nese ka ndonje te interesuar te me le ndonje kontakt ketu ne modul,ju faliminderit per mirkuptim.Nuk dua te lajmrohen nga diaspora.

 296. Pershendetje,kerkoj femer per martes deri ne moshen 40_50.
  Jetoj ne gjermani edhe jam serioz .viber ,watsap.004915128893235.
  Jam 47 vjecar dhe i sinqert.

 297. Dua te njoftihen me nje djal deri ne moshe38 vjeqar te jete nga ndonje qytet i kosoves dge me edukat te lart jo mashtrues te jete i arsimuar nese ka ndonje qe lexon kete mesazh le te shkruan ketu ne modul.faliminderit per mirkuptim.

 298. Kerkoj Grua Shqiptare per qellime serioze..nese don me jetu nje jete te mire dhe je serioze ather lajmrohu ne ket nr..0049157-32626507..jetoj vet ne Gjermani..kam whats app dhe Viber

 299. pershndetje miq jam isa 40 Vjeqar nga prishtina sot e pas ket faqe m vjen mir shum jam i divorcuar jetoj ne gjermani kerkoj femer prej 35 deri ne 43 vjeq mundeni meme shkrujt ne email flasim e njoftohemi jam ne pushime ne kosov deri me 25 gusht. email isa.jony@hotmail.com skype isa jonson

 300. Pershendetje jam nje vajze 25 vjeqare nga Kosova . Jam e interesuar per nje djal serioz nga diaspora te moshes 27-35 vjeç. Te gjithe te interesuarit le ta lojn nr e whatsapp. Faliminderit respekt

 301. Pershendetje jam mbi 50 vjecar jetoi e punoi ne Gjermani Kerkoi nje Kosovare per lidhje seioze mund te jet nga Gjermanija NRW Mosha 43-50 vjecare kontakt: Tel 015210436878

 302. Pershendetje

  Jam 36vjeqar dhe jam i interesuar te gjej nje grua per martesë. Mundesisht te jetë femer serioze e sinqertë, mosha deri 36.

  Te interesuar mund te me kontaktojne ne Email:
  vullnet-80@hotmail.com

  Faleminderit
  Vullneti

 303. Përshëndetje per te gjithë jam 23 vjeçar jam i interesuar per nje lidhje serioze ju lutem te me kontaktoni ne viber +4915755575700 me respekt besarti

 304. Lira po qe je vertet per qellime serioze me kontakto dhe kam deshir te jesh komunikative dhe e shlir per bised dhe te jeshe jo mbi peshe dhe pa “HAVALE” jam i ponsuar inxh. I Diplomuar dhe nuk kam deshir te ngrendesh me 2 apo me shum luge po vetem me mua deri ne fud me konsiderat te veqant e nderuar

 305. Lira edhe ni her, ama tu kisha lute qe se pari me shkruaj ambisjet e juaja pikpamjet qellimet dhe serjoziteiti mbi te cilat degradon shkathtesit e juaja psiqike dhe morale dhe per fund kerkoj falje publike ni vajz e kam lenduar me shkrim qe ju drejtova nga ktu ama vertet un udhetova neper qielle te hapur dhe ajo me zgenjev me pikpamjet e saja filozofike dhe shpresoj e nderuara Lira qe un se paku ju drejtova ju mu para jush vertet kam deshir te kemi bised konkrete dhe te sinqert dhe shpresoj te me kuptosh natyren time ideologjike shpresoj qe tma fal nuk eshte turp kerkim falje

 306. Pershendetje jam nga Mitrovica momentalisht ne studimet master per ekonomi,kerkoj nje vajz per lidhje serioze (martes) mundesisht mosha te jete deri 27 vjeq.Emaili im eshte ky agim_m@mail.com

 307. krkoj nji femer nga mosha 35 deri 45 vjeqe per lidhje serioze.mundet te jet e ndame ket fmij .jam 50 vjeq nga pr.kontaktojm ne nr tel.045564049

 308. lona jam mentori me ke kru ta la numrin tewlit kontaktojm ne nr telit .045653751klm me thir ne ket numer

 309. Pershendetje un jam nga Prishtina jam 43 vjeqar jam i devercuar kekoj nje femer serioze te moshes 30 deri 40 vjeqare te iteresuarat mund te lajm e ket nr tel 045208835

 310. Pershendetje jam mbi 50 vjecar jetoi e punoi ne Gjermani me shtetsi Gj…Kerkoi nje femer Kosovare ose ne Gjermani NRW per ni lidhje serioze Mosha 43-50 vjecare kontakt: Tel.015210436878

 311. Isa nese ke munsi numrin e telit a te viberit une jam 39 vjeqare Nuk jam kan e martune nese ki munsi numrin e telit a te viberit

 312. pershendetje jom prej macedonis por jetoj ne gjermani 26vjecar kerkoj nje femer per lidhje serioze viber/+4915129738506

 313. Pershendetje jom nje djal 20 vjeqar kerkoj nje vajz per lidhje serioze ajo qe esht e interesuar le te me shruna ne viber ose le te me telefonon ky esht numri im 049280542

 314. Pershendetje jam mashkull 32 vjeqar jetoj ne Firland kerkoj femen per lidhje serioze mosha e preferuar 25 – 31 vjeqar te interesuarat mun te lajmerohen ne nr tel + 38643959246

 315. Persh jam nje mashkull dhe kerkoj nje vajze per te krijuar familje,jam 38 vjec,vetem per lidhje serioze per te kriju familje,jotoj dhe kush nga vajzat eshte e interesuar tel,0037745369083.vajber watcap.ju mirpres.

 316. kerkoj nje djal ne perendim ose usa per lidhje serioze niher te njihemi se jom pak e re po per mu mosha ska rendesi me rendesi te pershtatemi viberi +38649571452

 317. Jam nje Djal i Lindur dhe rritur nu Gjermani…jam single,punoj dhe jetoj vet…kerkoj nje Grau Shqiptare per qellime serioze…ju lutem vetem serioze se me humb kohen ne internet skam..dot jetonit me mua shum mire..nese mendon se ti je ajo Grua qe kerkoj ather te lutem lajmrohu ne ket nr…0049-15732626507….0157-32626507..kam Viber dhe whats app..dot isha i lumtur shumnese lajmrohesh..persh..Be…..

 318. Jam nji gurr 45 vjeqar Jam kerkim fatit ju lutem vetem ato qe jan serijoze per martes jo avatura respekt nga Dini numri ky wacap 04915224585016 ju mir pres

 319. krkoj nji femer te lir singell te jet nga mosha 40 deri 45 vjeqe.te ket ndonji fmij.jam nga pr po jetoj ne suedi jam 50 vjeq.gru kam pas me ka ndru jet.vet jetoj kam nji djal jasht ks.une jetoj ne geteborg.nese asht intresume ndonji gru femer qe asht interesume me jetu jasht ks te me lajmrohet ne ket nr 37745653751.njiherit jam ne ks .pushimderi me 1 shtator

 320. Jam meda nga ferizaji jam kerkim fatit ato qe jan qellim serijoz .net me lajmrohen ket numer 045954512 ju mir pres ato qe kan qellim ne gjermoni jetoj jo kosov

 321. pershendetje jam nje djal 34 vjeq jetoj ne Belgjik kerkoj nje vajz per lidhje serize dhe te jet e moralshle qe din te respektoj numri i tekefonit +32495728775

 322. persh per snaajperistin! let ma len nr.e telit nqoft se ka mundesi…ok flm per mirkuptim…puq eke ylli tkame.klb

 323. AIDA NGA ELBASANI TE LIUTEM LAJMROMU NE KET NUMER TE VIBERIT SE AJ VAJBERI TEJETER MU KA PRISHE ME NUMRA E ME TE GJITH VAJBERI IM I RI +32 460-211-703

 324. Pershendetje jam Ylli 46 vjeq jetoj n’Francé; kerkoj vajze per lidhje serioze mosha ; prej 32-40 vjeqe . Profili i saj ; te jeté serioze dhe e sinqerté

 325. Peesh per personinYlli jam.nga prishtina 43 shum e sinqert nese je intersaur me ler nje ad apo nr teli flm mirkupum

 326. Me falni! Shprehi deshiren te kontaktoj me patim apo ai nga peja, a keni mundesi ju lutemi t’me pergjigjeni kerkeses time? ju kam shkruar ne imail adres! jam e punsuar ne Gjykaten Themelore K.Pejë per me shum hollsi le te mbetet ne komonikimin.

 327. Jam mashkull 32 vjeqar jetoj ne Firland kerkoj femen per lidhje serioze mosha e preferuar 25 – 31 vjeqar te interesuarat mun te lajmerohen ne nr tel + 38643959246 viber dhe whatsapp

 328. Përshëndetje jam Luli jetoj prej shumë vitesh në Zvicër, jam 44 vjeçar. Kërkoj që të njihem më një vajzë për qëllime serioze martesore. Të interesuat le të më shkruajnë në email adresën korresponduese luli2846@gmail.com

 329. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje????

 330. Pershendetje jam 25vjeqar jam i interesum per lidhje seriozishte nese Ka ndonje vajze nga diaspora ose edhe nga kosova let lajmerohet be email.ju pershendes.

 331. Tung tung Perseri Ylli kétu ; hyra perseri me kerkes te vajzave qe jeni te interesune te me kontaktoni ; ky esht numri i viber’it tim +33647736479 ndegjohemi se shpejti

 332. Déshiroj edhe Portalin Politiko ta pershendes shuuum qe po na e mundeson hapsiren per ta lyp loçken ; e sa per pergjegjesiné per mashtrimet mos bani dert ju redaksi e nderune , se dijm te kujdesemi vet , edhe nje her ju pershendes shuuuum per ket hapsiré qe po naj mundesoni FLM

 333. Persh. Jam e interesuar per nje person rregullt pa vese te keqia,familiar,qe te mos kete qene i martuar me pare,pa femije dhe te jete me arsim te larte, edhe per ata we jetojne jashte shtetit.jam 34 vjece e shkolluar. Te njoftohen vetem ata qe kerkojne dicka serioze. Ju flm

 334. Jom intres per yllka.g jom intres per tyna gje gjejm gjuhe te perbashke me keiju familje me pase jet lumutre e qet ylka un jom djal hasreti jom intres per tyna me shkruj email fisi_85@live.com

 335. Fisi me vjen keq, kam deshir te kontaktoj vetem me Patimi nga Peja dua te jet i shkolluar dhe i sinqert siq shifet ne modulet e lartpermendura. Prese komonikim me Patimi, apo ai me fb agron.krasniqi.

 336. Jam nje mashkull dhe kerkoj nje zonjush per martese,jetoj vetem dhe banoj ne ferizaj,jam 38 vjec.ajo zonjush qe eshte e interesuar per lidhje zerioze tel,037745369083 watcap viber.

 337. Pajtim po sju pergjigje Yllka G, me kontakto mua ne add dorentina12@hotmail.com jam 23 vjeqare singel e pa martuar qysh me ka fal nena qashtu jam, vertet jam shum e buku 175 e gjat 59kg jam bjonde sy kalter pres njohje te sinqert ju lutem mos me shkruani tjert zdo kthej pergjigje. baj.

 338. Ylka dakort edhe un jom njeri i shkolluar edhe un jom nga peja nuk jom intres ase per avantur ase per lidhje kalimatre po me gjet dikon sinqert real me kriju familje un jom i pejes jom per tyna jetoj edhe punoje peje un jom intres per tyna ylka

 339. Jo vetem Pajtimi te tjeret next suivent te tjereve heki keq me jau msu gjuhen Pajtim stp donne moi ton numéro de téléphonne aller vien verre moi

 340. Përshëndetje, jam Adrian, 36 vjecar, jetoj Amerik , jam me pune te mire, jete te mire, i qete dhe me respekt. Deshiroj ta gjej nje zonje per lidhje serioze, kontaktoni im ne viber +32 460-21 17 03

 341. Pershdetje jom djal hasreti jom shum i vendoset jom njeri i shkollum kom fireme time jetoje edhe punoj peje kom bisenes timi familjar nuk jom inters sa per sy faqe,po jom njeri shum i vendoset me taku person sinqert real me kriju familje pa rren pa intresa personal thjeshtn me pase ni jete lumutre harmoni familje jom intersum per ty Valbona gjuhen frengjisht e di mire kom jetu belgjike i kom shtetsi belgjikes jom inters per tyna gjithe ashtu edhe per ylka .g per mu eshte pasurija ma madhe me pase jet lumutr harmoni familje

 342. Pershendetje te nderuara vajza, me keqardhje te thell ju njoftoj nga zemra qe un personalisht nuk jam i interesuar te njoftoj ndonje vajz nga diaspora dhe asesi nga kosova, un rastesisht para ca ditesh u futa ne ket web faqen e njoftimeve dhe lash komentet e mija por edhe ne anen tjeter njoftova 3 goca astenjera ishin jo serioze,un njoftova ni goc te shkolluar te punsuar dhe me ni energj pozitive qe me terheku zvar nga vetvetja, ket vajz e njoftova ne bazamentin familjar dhe besoj qe do jam shoqeruesi i jetes te saj, pres ne ditet ne vijim tna bashkoj dhe te na bekoj i madh zot edhe keta 2 shpirta gazmor, lus zotin qe edhe juve tju shperblej i madhi zot te gjeni fatin e jetes suaj. Add plus fcb tim do e mbylli ne ditet ne vijim mos me kontaktoni me, nga zemra e but dhe e mir ju uroj suksese ne jet, edhe at person qe ndihet ndoshta te lenduar kerkoj bekimin e zotit tja sjell, rrespek te gjithve mos me kontaktoni me ju faliminderit.Allahu ju shperblet.

 343. Ju pershendes jam Arbnori 20 vjeqar jetoj n’France m’intereson ta gjej nje vajze serioze e cila esht e sinqert , te gjitha te interesuarat mund te me gjejne ne instagram’in tim appel_mwa_l_albanais

 344. pershendetje kerkoj vajz per martes jam nga gjilani 33 vjeqar kam nje firm timen nje lokal shit blerje sanitarie ujsjells rrym keramik

 345. Pershendetje , jam nje djal nga shqiperia deshiroj te njoh nje femer nga diaspora. Per njohje korrekte e serioze. Ju faleminderit . Per me shume mund te me kontaktoni.

 346. Pershendetje jom dreni 45v jetoi dhe punoi skandinva kerkoj nji femer per qellim serjoze nese jenk kerkim fati dergo adrese tuak ne ket adre.

 347. Pershendetje , jam i interesuar per nje njohje korrekte serioze , me nje vajze pozitive nga diaspora. Per me shume me kontaktoni te interesuarat . Faleminderit per mirekuptimin
  mund te me kontaktoni ne plakuparis@gmail.com

 348. KERKOJE NJI FEMER SERJOZE PER MAERTES KAME NENSHTETSI GJERMANE DHE KAME NJI JETET SHUME TE BUKER VEQ DUAE TE GJAJE NJI FAETET TE SINQERTE JU FALIMINDEROJE TE GJITHE TE INTERSUERVE TL 004915759440436 ose 004915257288622 ju faliminderit te ghithve te intersuerve

 349. Pershdetje Ylka.G jom intres per tyna te lutem lajm jom intres per lidhje serioz martes me kriju familje krej i kam hamdyryla prej zoti po jom intres per tyna se edhe vete jom njeri i shkolum Ylka me shkruj email fisi_85@live.com folim njftohemi

 350. Pershendetje jam nje mashkull 38 vjec dhe kerkoj nje vajze per te kruju familje.ato vajza qe duan lidhje serioze.tel 0037745369083 watcap viber vetem per martese.

 351. Pershendetje
  Kerkoj femer per lidhje serioze
  me kriju familje ( femi deri ne 7 apo 9 )se per 1-2 femij po ka … te interesuarat te lajmerohen ne uacap +386 43 977 754 0se ne numer te njejte .mosha nuk ka rendesi.flm per mirekuptim…

 352. Dua te njoftoj nje mashkull serioz te nivelit te lart te edukimit ,deri 40 vjeqar ,dua te jete nga Prishtina.Kuseshte i interesuar te shkruan ketu ne modul.

 353. pershendetje ,quhem benard jam 38 vj kerkoj nji femer per lidhje serioze jetoj ne belgjik te interesuarat mund te kontaktojn ne numrin tim
  0032 484 18 41 99 vetem viber ju flm dhe ju uroj vec fat

 354. Tung Ylka .G te lutem jom intres per tyn jom intres per tyna ishalla gjejm gjuhe te perbashket te lutem lajm ki mu binde edhe vet qfar djali jam jom shum u sinqert e real pres nga ti jom intrs me martu me kriju famije me pase familje shnoshe

 355. Pershendetje jam mbi 50 vjecar jetoi punoi ne Gjermani me shtetesi Gjerm…Kerkoi nje femer Kosovare ose ne Gjermanine NRW per lidhje serioze Mosha 43-50 vjecare kontakt: Tel.015210436878.

 356. jam nga ks,po jetoj jasht ne franc 20 vite kam nenshtetsin franqeze jam 55 vjeq i martum kam qen po me franqeze.fmij kam nji vajz me franqeze,krkoj nji femer gru te vej ndame mundet me pas fmij .te jet nga mosha 40 vjeqe jam ne ks deri me 1 tetor kontaktojm me nr ks .045564049/

 357. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje
  ,,,,,,,,,

 358. Pershendetje jam djal 27 vjecar zeshkan 1.86cm/83kg nga hamburgu kerkoj nje vajz te jet e sincert per tkriju jet/lidhje te pafund whatsapp/004915775904473

 359. jam nje vajz 26 vjecare nga Kosova kam qen e martuar dhe kam nje vajz kerkoj nje djal serioz edhe nese ka femij ska problem vetem mosha deri ne 38 vjeq ju lutem kontakt vetem serioz ne kete imell arta__arta@hotmail.com

 360. Pershendetjet une jam Ali Uka nga Peja,. Jam ne kerkimte fatit .Jam i veje prind i dy fmive te moshes madhore, te martuar e te punesuar ne diaspor. Jam me pregaditje te lart shkollore-elektrotekniken. Punoj dhe jetoj ne Peje. Ekonomikisht gjindem mire. Ajo qe me mungon eshte shoku i jetes. Jam ne moshen 53 vjt. E flas dhe e shkruaj gjuhen gjermane.Une as familja ime nuk kemi pas nje histori te keqe. Ne situaten qe ndodhemi tani me beri qe te kerkoj fatin ne rrjete sociale. Per informata me te hollesishme ne skupe—aliuka4 Ju uroj shendet, dhe shume fat ne jeten tuaj Mund te kontaktojm ne viber. +38649869864 Dhe +37744296317 Me shume respekt Ali Uka Peje

  00000

 361. era jam kujtimi nga pr.jam 40 vj.desha te kontaktoj me ty kam fak ekonomik te krym punoj ne ptk. kontaktojm ne nr 045653751.

 362. edona jam berati nga pr jam 43 vjeq jetoj ne pr punoj ne ptk.jam intresum per nji lidhje serioze kontaktojm ne nr 04589764

 363. jam nga pr jetoj ne slloveni krkoj femer per lidhje serioze nga mosha 40 45 vjeqe mundet te ket fmij jam 50 vjeq o45568764 kontaktojm me nr ks jam ne ks dhe 1 muj kam qen i maRTtum me sllovene jam divorcu .nese asht ndonji femer gru intresume le te me shkrun .nuk ka randesi dhe me fmij e pranoj/

 364. Jam Dritoni me prejardhje nga qyteti Mitrovicë, 47 vjeqar, i kulturuar, jetoj në perendim.
  Kam qen i martuar dhe kam 2 fëmij. Femijët jetojnë me nënën e tyre.
  Kerkoj nje Femër e zojë, stabile, serioze e njëkohsisht e thjeshtë dhe pa fshehtësira.
  Nuk dua asesi te ju humbi kohe por as unë nuk dua të humbi kohe
  Natyrisht që ofroj edhe unë ato kushte që i kërkoj
  Email + Skype: driton2050@gmail.com
  Tani jeni ju ne radhë

 365. Pershendetje jam mashkull 32 vjeqar jetoj ne Firland kerkoj femen per lidhje serioze mosha e preferuar 25 – 31 vjeqar te interesuarat mun te lajmerohen ne nr tel + 38643959246 viber dhe whatsapp

 366. Pershendetje,

  Jam vajze 22 vjecare nga Kosova.E interesuar te gjej nje mashkull 25 deri 30 vjecar,per lidhje serioze.
  Jam brune,e sinqerte,e kuptueshme.Kam te perfunduar fakultetin ekonomik,dhe jam ne vitin e dyte master po ashtu ekonomik.
  Djemte nga diaspora kane perparesi!
  Ju lutem ,ju qe keni qellime serioze(martesore) te lini kontaktet e juaja ne koment pastaj do ju lajmerohem une.

 367. Per Arten qe eshte 26 vjec dhe qe ka nje vajze.qysh mundet te kontaktoj me ty znj arta,jam shpetimi dhe kam mendim te lidhem me ty per lidhje serioze sinqerisht po te shkruaj vajzen qe ke nuk me pengon sepse eshte nje engjell qe ta ka fal zoti I math.nr tel 0037745369083 watcap vajber.

 368. Pershendetje jam nje vajza 37 vjecare nga Prishtina.Kam mbaruar studimet.Jam femer e sinqert respektuesheme serioze.Kerkoj lidhje martesore me persona serioz.Mixha e preferuar 38-50 vjecar.Ju lutem respekt o jeni shpalljen time mos mu paraqitni me te ri apo me te moshuar se sa qe kerkoj.Ju lutem vetem persona serioz …..

 369. P sh per gjith jam nje vajz 36 vq kerkoj te njoftoj nje mashkell per martes serioz I sinqert Deri moshen 40 vq dhe qe jeton ne ks at qe Jan interesun nje nr Viber apo diqka.

 370. Jam 39 vjet beqare kush esht interesun per lidhje serjoze martesore let shkrun Po mainteresune jam ne diaspor

 371. jam memi nga prishtina jetoj ne sweden krkoj nji gru femer te vej apo te pa martuar nga mosha 40 deri 45 vjeqe per martes jam 50 vjeq.kontaktojm ne nr tel
  plus465622225555 apo le te ma shkruan numrin e telit ajo qe eshte interesume apo imelen e saj

 372. Persh jam nje vajz nga prishtina 43 vj e kulturuar dhe e sjellshme kerkoj nje person te sinqert lidhje serioze (martes) nga mosha 44deri 48 nese ka te sinqert me ler ad apo nr teli flm mirkuptim ju uroj fat te ghitheve.

 373. prshndetje lejla te prgjigjem ne oferten tande jam kujtimi nga prishtina jam 45 vjeq krkoj te njimi per nji lidhje serioze kontaktojm ne viber nr045589764.pres lidhjen klm

 374. krkoj te kontaktoj me edonahalilin apo si eka shnu halili edona jam nga pr eona kontaktojm ne ket nr 045653751

 375. Deshiroj te njoftoj nje mashkull serioz nga Mitrovica prej 30-38 vjeqar te jete me ndonje profesion,,un jam mesuese me shkruni etu

 376. Tung jom djal hasreti jom nga peja jom 31vj jom intres me taku ni vajze serioz sinqert per me kriju familje me pase jet lumutre vetem ato qe kan qelim martes me pase jet lumutr un jom me profesion inx kom firme. Time krejt i kom se vajza sa per sy faqe po ka boll po asin nuk jom intres jom intres me taku ni vajze shkollum sinqert real me kriju familje deri vdekje e jo per intres thjesht me pase jet lumutr harmoni luse ato qe kan ket mendim lajm fisi_85@live.com

 377. PO Mir poni numermangi e ke qu qoje krejt numrin tani une te baj thirri Nuk Kam Skype Po Mir numrin veq krejt qoje

 378. Pershendetje msb
  Une jam 27 vjeqar nga komuna e Podujeves kam te perfunduar studimet master ne fakultet ekonomik ndersa punoj me hulumtime , biznes plane etj. Po kam deshire te bisedoj dhe te njihem me ty nese je e interesuar . mund te me shkruash ne emailin tim edhe bisedojme . mithatejupi1@hotmail.com . Te pershendes

 379. jam nga ferizaj jetoj ne gjermanij krkoj femer per lidhje serioze nga mosha 36 deri46 vjeqe mundet te ket fmij jam 46 vjeq kam qen i maRTtum me gjermanij jam divorcu .nese asht ndonji femer gru intresume le te me shkrun .nuk ka randesi dhe me fmij e pranoj/ r.malsi@hotmail.de

 380. A u martu kush hala nga ju pa hiri hahahahahaha prit gomar se del bar ni goce nga ketu kesh tuj e kerku ajo e din kush jam edhe deshta ti kerkoj qe nese mundet nga 9 shtatori e deri me 19 shtator e ftoj per pushime ne sarande dhe mund te njoftohemi me mir me afer vetem ne menyr shoqerore po qe je e interesume me shkruaj sjam tuj mujt me te harru vallahi ajo eshte vajza qe kam pi ni kafe me te. vajzat tjera te shkojn ne RR.S.mos me kontaktoni.

 381. Add timen e ke me shkruaj ofendimet te tuat dhe te miat i lajna mbrapa e fillojm nga e para po pate qellime serioz me shkruaj se vallahi skam me shku vetun ne pushe pa te fejumen time, para 9 shtatorit un e kam unazen ne gisht e tani me u qu ne kom krejt Mitrovica e Prizereni Ferizaj e Peja smunet kush me ma hek unazen nga gishti me peshu ne lira e ne dijamant me un sju kontaktoj tu kisha lut prej tokes e deri ne qjell mos vepro ne kok tonden mos ma lendo zemren se sa ta kom jeten gjall mendimet i kam tek ti dergo familjen tende ku jetoj e ku punoj e te vetin kush jam e tani fol.

 382. Bbeni une jam 39 vjeqare nese don me kontaktu shkruje numrin e viberit e kontaktojna une jam beqare fmi Jo Po nese don leje numrin folim

 383. Kerkoj ni vajze serioz sinqert real me martu me kriju familje un jom nga peja jom 31vj me profesion inx kerkoj ni vajze serioze sinqert te gjith ketu mashtruse ishin luse kusha ka mendim me kriju familj me pase jet lumutre te jet e shkollume un jom djal hasreti kerkoje njeriun e jetes

 384. Mimoza pershendetje si po kalon mire je me shendet.mimoza jam nje djal 39 vjec dhe kam mendje per te kriju familje.nr 0037745369083 vajber watcap.

 385. Përshëndetje,
  Jam një femër 45 vjeç. Jetoj ne Prishtine, jam e divorcuar dhe jetoj me dy fëmijët e mi. 10 dhe 12 vjeç. Jam inxhiniere e diplomuar dhe e punësuar, pra kam te ardhurat e mija. Jam edhe besimtare e fes Islame. Jam e interesuar per martes me ndonjë person qe është i sinqertë, dhe nuk ka ndonjë histori negative. Ai qe është i interesuar munde te me shkruaj ne emalin mimabil45@gmail.com.

 386. pershendetje jam 40 vjeqaqr keroj nji zonj te ndershme per lidhje sirioze kontakti im viber +32 460-21-1092

 387. pershebdetje jam nji djal 41 nji vjeqare kerkoj nji lidhje per martes te moshes 28 e ventualisht deri 30 vjet jetoj ne canada po ashtu kam edhe firmen time ju mirpresim per ne bisedime me respekt te lart numri im asht 1403 593 2700 mos u ngushtoni aspak mundemi me fol permess webrit