Menu

Lionel Messi vjen me këpucët më personale në histori të futbollit (Foto)

Lionel Messi nga shumëkush konsiderohet si futbollisti më i mirë në histori të futbollit.

messi

Lionel Messi nga shumëkush konsiderohet si futbollisti më i mirë në histori të futbollit.

 

Argjentinasi e ka fituar pesë herë ‘Topin e Artë’, ndërsa sukseset me Barcelonën nuk kanë të numëruar.

Së fundmi kompania e veshmbathjeve sportive ‘Adidas’ ia ka përgatitur një befasi yllit argjentinas.

 

Foto familjare dhe fesim i golit me Argjentinën

 

Nj palë këpucë sportive shumë të personalizuara që normalisht nuk do të hidhen në treg.

 

Foto familjare, të debutimit dhe festës së golit të parë me Barcelonën në krahët e Ronalinhos.

 

Foto kur filloi me Barcelonën

 

Nuk mungon as foto e festimit të golit në ‘Santiago Bernabeu’ me fanellë të drejtuar nga fansat madrilen.

 

 

Emrat e fëmijëve në këpucë

 

Siç duket këpucët i kanë pëlqyer shume Leos që ka pozua me to duke buzëqeshur. tg

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*