Menu

Lamtumirë Barcelona! Iniesta zbulon: Këto janë dy opsionet e mia

Pas largimit nga Barcelona, Andres Iniesta ka njoftuar se ka dy destinacione në konsideratë.

Iniesta

Pas largimit nga Barcelona, Andres Iniesta ka njoftuar se ka dy destinacione në konsideratë.

Dhe, ai ka njoftuar se klubi i tij i ri do të jetë nga Kina ose Japonia.

“Më duhet të marr një vendim të rëndësishëm”, deklaroi ai për “Mundo Deportivo”.

“Janë dy skenarë, Kina dhe Japonia, më duhet ta zgjedh më të mirën”, përfundoi Iniesta.

Legjenda e klubit katalan ka konfirmuar largimin nga Camp Nou, pas përfundimit të këtij sezoni.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*