Menu

Siguri

Vrasje dhe plagosje në Pejë

Mesditën e së premtes pas të shtënave me armë zjarri janë plagosur dy shtetas, njëri nga të cilët nuk u ka mbijetuar plagëve të marra.

vrasje

TE TJERA

Me Shume Ne politiko