Menu

Ky është parashikimi i motit për sot

Sot në vend do të mbajë mot kryesisht me diell, ndërsa pasdite në viset malore mund të ketë shtrëngata dhe shi.

moti

Sot në vend do të mbajë mot kryesisht me diell, ndërsa pasdite në viset malore mund të ketë shtrëngata dhe shi.

Temperaturat minimale do të sillen nga 12 gradë Celsius deri në 16, e ato maksimale do të shkojnë deri në 30 gradë Celsius.

Shtypja atmosferike do të pësojë rënie nën vlera normale.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*