Menu

‘Kur qimja bëhët tra’ kush e ka mërzitur këngëtaren Rovena Stefa (Foto)

Pak ditë më parë këngëtarja Rovena Stefa shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar nga mediat rozë publikoi videoklipin e saj më të ri ‘Jeta, jeta’.

stefa

Pak ditë më parë këngëtarja Rovena Stefa shumë e dashur për publikun dhe shumë e komentuar nga mediat rozë publikoi videoklipin e saj më të ri ‘Jeta, jeta’.

Image

Kënga brenda pak orësh arriti mijëra shikime në Youttube dhe pamja e Rovenës u komentua shumë pasi ajo shfaqej ne videoklip me një fund me dy të çarash anash që shkaktoi aludime se këngëtares i del pjesa intime.

Ndërsa ditën e djeshme ajo pyeti fansat se në cilën emision mund të shkoj për të promovuar këngën dhe pasi shumë veta i thanë se mund të shkojë të Arian Çani, këngëtarja u përgjigj me humor:’O nuk shkoj te Arian Çani se ai është i çmendur’.

MIrëpo ditën e sotme këngëtarja shprehet e shqetësur pasi shprehja e saj është manipuluar nga mediat dhe në një postim në Instastory ajo shkruan:’Shikoni si bëhët qimja tra në Shqipëri’.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*