Menu

Kosova – Lituania, rezultati pas pjesës së parë

Kosova po barazon 35:35 me Lituaninë në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

kosova

Kosova po barazon 35:35 me Lituaninë në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë.

Takimi mes Kosovës dhe Lituanisë ka nisur në ora 19:00 dhe është ndeshja e parë eliminatore për botërorin “Kina 2019″.

Pas dy çerekëve të parë, “Dardanët” po barazojnë 35:35 me mysafirët.

Kosova është në Grupin C, ku janë edhe Hungaria e Polonia.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*