Menu

Kishte mosmarrëveshje, ia lëshon qenin i cili e bën për spital

Policia ka arrestuar një person të dyshuar në Prizren pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje që kishte me viktimën ia kishte lëshuar qenin, i cili e kishte kafshuar duke i shkaktuar lëndime trupore.

qeni

Policia ka njoftuar se të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor dhe më pas është liruar, ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*