Menu

Këto janë 7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League

Kanë përfunduar 24 ndeshjet e sotme të vlefshme për fazën e grupeve të Europa Leagues.

skuadrat

Kanë përfunduar 24 ndeshjet e sotme të vlefshme për fazën e grupeve të Europa Leagues.

Mbrëmja e sotme ishte përplot emocion dhe futboll atraktiv, ndërsa në total u shënuan 64 gola.

Këto janë 7 skuadrat që siguruan kualifikimin në Europa League: Arsenali, Chelsea, Frankfurti, Dinamo Zagrebi, Lazio, Leverkuseni dhe Zurich.

1 / 1

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*