Menu

Kështu i djeg shqiptari 500-shet për ta ndezur zjarrin, do të befasoheni me arsyen

Një video që po qarkullon në internet shfaq një shqiptar teksa i djeg paratë për ta ndezur zjarrin.

djeg
Një video që po qarkullon në internet shfaq një shqiptar teksa i djeg paratë për ta ndezur zjarrin.
Videoja, që e shfaq një shumë të madhe të parave, është klikuar shumë për një kohë të shkurtër dhe ka ngjallur shumë komente.
Ndërsa, personi që shfaqet në video, dëgjohet duke thënë se po e bën këtë për të treguar se si i “djegin” shqiptarët paratë nëpër dasma.Për më shumë, ndiqeni videon.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*