Menu

Kështu e nisi javën Rita Ora

Rita publikoi një fotografi në Instagram ku shfaqet pa grim e ku shkruan: Të fillosh javën duke thënë…Çkemi.

Rita Ora

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora ka gjetur mënyrën e duhur për të filluar këtë javë.

Ajo ka publikuar një fotografi në rrjetin social, Instagram ku shfaqet pa grim dhe shkruan: “Të fillosh javën duke thënë … Ckemi.”

26-vjecarja duket shumë e freskët, edhe pse shpesh jemi mësuar ta shohim të kuruar në evente të ndryshme. E veshur me një kanatiere të zezë dhe flokë të crregullt, Rita ka pozuar duke nxjerrë në pah tatuazhet e saj.

Ndërkohë, ajo po gëzon suksesin e hitit ‘Your Song,’ dhe ka lajmëruar që së shpejti do të vijë me një projekt të ri muzikor.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*