Menu

Këpuca e Artë,Ja golashënuesit më të mirë në Kupën e Botës

Dy ditët e ardhshme do të përcaktohen dy skuadrat finaliste në Kupën e Botës “Rusi 2018”.

rusia 2018

Dy ditët e ardhshme do të përcaktohen dy skuadrat finaliste në Kupën e Botës “Rusi 2018”.

Për momentin, golashënuesi më i mirë është sulmuesi i Anglisë, Harry Kane, autor i 6 golave në këtë Botëror.

Cristiano Ronaldo dhe Romelu Lukaku janë stopuar në kuotën e 4 gola, por portugezi tashmë nuk mund të cënojë sulmuesin anglez, pasi Portugalia është eliminuar nga Kupa e Botës.

I vetmi kërcënim për Kane janë Lukaku, Griezmann dhe Mbappe.

Ja lista me emrat e golashënuesve:

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*